Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

6.158 mp
6.158 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

57.900 €
21.44 € / mp

Teren in Pâncota

Central, Pâncota

2.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Exterior Vest, Pâncota

75.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Pâncota

75.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~5km distanță

1.283 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

14.900 €
13.55 € / mp

Teren intravilan între Galșa și Mâsca

Galșa

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Galșa

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

37.800 €
13.13 € / mp

Teren intravilan in loc Galsa

Galșa

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Târnova

La ~10km distanță

1,18 mp
1,18 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

7.000 €
2,333.33 € / mp

Teren agricol de vanzare in Tarnova Arad 3,78 h ...

Târnova

La ~10km distanță

3,78 mp
3,78 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

55.000 €

Vand hala 600 mp cu teren intravilan 9000 mp

Zărand

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

7.500 €
227.27 € / mp

Teren agricol de vanzare in comuna Zarand, jude ...

Zărand

La ~10km distanță

33,91 mp
33,91 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

12.500 €
8.45 € / mp

vand teren intravilan zarand

Zărand

La ~10km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

456.000 €
6 € / mp

Teren 76.000mp între Sântana și Caporal Alexa

Caporal Alexa

La ~10km distanță

76.000 mp teren
f.s. 560 m
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 456,000 € și 494.000 €
Agenție

10 luni în urmă
4

140.000 €
20 € / mp

Teren construibil de investiții în Caporal Alex ...

Caporal Alexa

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
10.42 € / mp

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Șiria

La ~10km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

2.600 €
2.60 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, in Siria, jud. Ar ...

Șiria

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

3.600 €
4 € / mp

Teren extravilan, langa Manastirea Feredeu, jud ...

Șiria

La ~10km distanță

900 mp teren
f.s. 9 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

28.000 €
10 € / mp

Teren intravilan în Șiria pe deal

Șiria

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

371.492 €
2 € / mp

Lot compact 18,57 HA , vita de vie nobila pe ro ...

Șiria

La ~10km distanță

185.746 mp
185.746 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

99.000 €
6.56 € / mp

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~10km distanță

15.100 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

27.000 €
12.39 € / mp

Teren intravilan 2.180 mp si front stradal 116 ...

Șiria

La ~10km distanță

2.180 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

370.000 €
2 € / mp

PRET REDUS!!! Proprietate viticola ecologica in ...

Șiria

La ~10km distanță

185.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
7

34.900 €
2.60 € / mp

1,35 hectare vie pe rod (Cabernet si Merlot), S ...

Șiria

La ~10km distanță

13.439 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
6.56 € / mp

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~10km distanță

15.100 mp
15.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
23.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN SIRIA-ARAD

Șiria

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

23.500 €
16.76 € / mp

Teren intravilan pretabil pentru contructie, 14 ...

Șiria

La ~10km distanță

1.402 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Azi
5

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Șiria

La ~10km distanță

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

28.500 €
9.90 € / mp

Teren intravilan, comuna Siria

Șiria

La ~10km distanță

2.880 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Pancota, Județul Arad

Pancota, situată în Județul Arad, este o localitate accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 57.000 euro, cu oferte care încep de la 35.000 euro și pot ajunge până la 151.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori variind între 1 euro și 30 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.

Pancota reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții de terenuri, având un mix de prețuri accesibile și o comunitate în dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Pancota!