Miniș
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

13.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare , Minis , Arad

Miniș

1.125 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

La ~5km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
3

230.000 €
5 € / mp

vanzare teren la drum european

Radna

La ~5km distanță

46.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

16.000 €
0.70 € / mp

Teren arabil 2,29ha Lipova-Arad

Central, Lipova

La ~10km distanță

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
4

380.000 €
1.44 € / mp

26,40 ha livada 100% compact

Exterior Vest, Lipova

La ~10km distanță

264.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
3

35.000 €
29.19 € / mp

Teren intravilan 1199 m2 Frumuseni- parcelabil

Frumușeni

La ~10km distanță

1.199 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

16.500 €
14.30 € / mp

Vand 1154 mp teren intravilan constructii casa ...

Alioș

La ~15km distanță

1.154 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 16,500 € și 17.000 €
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
4

35.000 €
42.37 € / mp

Teren de vanzare

Șiria

La ~15km distanță

826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
10

19.000 €
13.31 € / mp

Teren intravilan, Loc de casa

Șiria

La ~15km distanță

1.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
1

47.500 €
1.25 € / mp

Teren 38.000 mp extravilan arabil in ?iria - DJ ...

Șiria

La ~15km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
9

32.250 €
10 € / mp

Teren intravilan Loc de Casa 3225 mp, in ?iria, ...

Șiria

La ~15km distanță

3.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

98.000 €
2 € / mp

Teren 48900 mp, langa Mure? ?i padurea Vladimir ...

Vladimirescu

La ~15km distanță

48.900 mp
48.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

87.000 €
88.000 €
8.70 € / mp

Vand teren intravilan 1ha Vladimirescu,Arad

Vladimirescu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă

120.000 €
12 € / mp

Vand teren

Vladimirescu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
2

600.000 €
99.87 € / mp

Vand teren intravilan Vladimirescu Arad

Vladimirescu

La ~15km distanță

6.008 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
93.75 € / mp

Teren in Comuna Fantanele jud Arad

Fântânele

La ~15km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

429.000 €
39 € / mp

Vand teren intravilan Fantanele

Fântânele

La ~15km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
1.15 € / mp

Livada 5400 mp si pasune 8700 mp

Mașloc

La ~20km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

15.000 €

Pasune si livada masloc

Mașloc

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~20km distanță

1.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
5

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie in Maderat, jud Arad

Măderat

La ~20km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25 €
0.06 € / mp

Teren de vanzare 470 mp in micalaca zona Balast ...

Micălaca, Arad

La ~20km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

115.000 €
73.02 € / mp

Teren intravilan 1575 mp Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

La ~20km distanță

1.575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

33.600 €
70 € / mp

Vand Teren Loc De Casa Arad

Sânnicolau Mic, Arad

La ~20km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

60.000 €
6 € / mp

Vand Teren Intravilan in Arad - Zona Subcetate ...

Subcetate, Arad

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

La ~20km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

La ~20km distanță

612 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

135.000 €
217.74 € / mp

Teren zona Tabacovici

Aradul Nou, Arad

La ~20km distanță

620 mp teren
Construcții