Miniș Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Ieri
5

36.900 €
5.77 € / mp

De vanzare teren intravilan Minis

Miniș

6.400 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

13.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare , Minis , Arad

Miniș

1.125 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

49.700 €
25 € / mp

Teren intravilan de 1,988mp Minis

Miniș

1.988 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

8.500 €
3.40 € / mp

Teren extravilan de 2500 mp in Minis Zero comis ...

Miniș

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €
21.27 € / mp

Miniș- destinația ideală pentru o resedință de ...

Miniș

4.184 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

57.400 €
14 € / mp

2 parcele teren in Minis - ID : RH-34326-proper ...

Miniș

4.100 mp
4.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

16.800 €
24.684 €
12 € / mp

Teren 1400 mp in Minis - ID : RH-33414-property

Miniș

1.400 mp
1.400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 16,800 € și 20.400 €
Agenție

Mai mult de un an
3

38.700 €
46.827 €
9 € / mp

Teren 4.300 mp. in Minis - ID : RH-26414-proper ...

Miniș

4.300 mp
4.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan, 6000 mp, centrul Ghiorocului

Ghioroc

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan, 6000 mp, centrul Ghiorocului

Ghioroc

La ~5km distanță

6.000 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
4

49.500 €
49.50 € / mp

Litoralul vestului, 1000 mp,deschidere la lac, ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

330.000 €
399.300 €
54.17 € / mp

Teren 6092 mp. in Ghioroc - ID : RH-16346-prope ...

Ghioroc

La ~5km distanță

6.092 mp
6.092 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

95.000 €
25 € / mp

Teren 3800 Mp Ghioroc cu Utilitati

Ghioroc

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

109.800 €
6 € / mp

Teren 18,300mp Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

18.300 mp
18.300 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

10 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
19.24 € / mp

Teren intravilan Valea Domneasca, localitatea ...

Ghioroc

La ~5km distanță

4.158 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

765.000 €
85 € / mp

Teren de 9000 mp, oportunitate rară, langa Lacu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Ghioroc

La ~5km distanță

23.400 mp
23.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
3.55 € / mp

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Ghioroc

La ~5km distanță

3.664 mp
3.664 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

16.500 €
28.01 € / mp

Teren intravilan 589 mp si cabana din caramida ...

Ghioroc

La ~5km distanță

589 mp
589 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

89.000 €
21.27 € / mp

Mini?- destina?ia ideala pentru o resedin?a de ...

Ghioroc

La ~5km distanță

4.184 mp
4.184 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
17.93 € / mp

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
15.91 € / mp

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Ghioroc

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

10.600 €
10.60 € / mp

Teren 1000 mp , Cuvin

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

90.000 €
14.82 € / mp

Teren 6.071 mp. in Ghioroc - ID : RH-30815-prop ...

Ghioroc

La ~5km distanță

6.071 mp
6.071 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

76.000 €
8.97 € / mp

Teren 8.472 mp – Ghioroc Valea Domneasca

Ghioroc

La ~5km distanță

8.472 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
17.93 € / mp

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp
1.160 mp teren
Agenție

Ieri
9

36.900 €
5.77 € / mp

De vanzare teren intravilan Minis

Ghioroc

La ~5km distanță

6.400 mp
6.400 mp teren

Terenuri de vânzare în Minis, Județul Arad

Minis, situat în Județul Arad, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Minis, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte ce încep de la 9.000 euro și ajung până la 89.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori variind între 4 euro/m² și 25 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 86 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Zona oferă terenuri potrivite pentru diverse proiecte, de la construcții rezidențiale la dezvoltări comerciale.

Minis reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri accesibile, cu un potențial de apreciere pe termen lung. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Minis? Verifică acum terenurile disponibile!