Mâsca
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

1.283 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
15

14.900 €
13.55 € / mp

Teren intravilan între Galșa și Mâsca

Galșa

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Galșa

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

37.800 €
13.13 € / mp

Teren intravilan in loc Galsa

Galșa

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

La ~5km distanță

6.158 mp
6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

57.900 €
21.44 € / mp

Teren in Pâncota

Central, Pâncota

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Exterior Vest, Pâncota

La ~5km distanță

75.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Pâncota

La ~5km distanță

75.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

La ~5km distanță

6.158 mp
6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~15km distanță

5.827 mp
5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

La ~20km distanță

709 mp
709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

La ~20km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

98.000 €
2 € / mp

Teren 48900 mp, langa Mure? ?i padurea Vladimir ...

Vladimirescu

La ~25km distanță

48.900 mp
48.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

87.000 €
88.000 €
8.70 € / mp

Vand teren intravilan 1ha Vladimirescu,Arad

Vladimirescu

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

243.945 €
27 € / mp

Teren pentru afacerea ta

Central, Chișineu-Criș

La ~30km distanță

9.035 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

547.636 €
29 € / mp

Teren construibil, într-o poziție strategică

Central, Chișineu-Criș

La ~30km distanță

18.884 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 547,636 € și 622.717 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4.500 €
0.90 € / mp

Teren arabil Chisineu-Cris

Central, Chișineu-Criș

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

22 €
0.03 € / mp

vand parcele de teren

Exterior Vest, Chișineu-Criș

La ~30km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

La ~30km distanță

612 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

La ~30km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15.000 €
31.65 € / mp

Teren intravilan 474 mp Sanpaul | Front stradal ...

Șofronea

La ~30km distanță

474 mp
474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

139.500 €
40.06 € / mp

teren zona industriala

Șofronea

La ~30km distanță

3.482 mp
3.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
93.75 € / mp

Teren in Comuna Fantanele jud Arad

Fântânele

La ~30km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

La ~30km distanță

7.610 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

La ~30km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare 500mp in ora?, acces u?or

Central, Curtici

La ~30km distanță

500 mp
500 mp teren