Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie in Maderat, jud Arad

Măderat

11.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

La ~5km distanță

1.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

La ~5km distanță

6.158 mp
6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

35.000 €
42.37 € / mp

Teren de vanzare

Șiria

La ~5km distanță

826 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

19.000 €
13.31 € / mp

Teren intravilan, Loc de casa

Șiria

La ~5km distanță

1.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

47.500 €
1.25 € / mp

Teren 38.000 mp extravilan arabil in ?iria - DJ ...

Șiria

La ~5km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

32.250 €
10 € / mp

Teren intravilan Loc de Casa 3225 mp, in ?iria, ...

Șiria

La ~5km distanță

3.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

28.500 €
5 € / mp

Padure de vanzare

Chier

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

16.000 €

De vanzare teren intravilan

Caporal Alexa

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

11.000 €
7.86 € / mp

Loc de casa

Șicula

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~15km distanță

5.827 mp
5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

86.400 €
30 € / mp

Teren intravilan 2880 m2

Central, Sântana

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

20.000 €
1.40 € / mp

Teren arabil in Ineu

Central, Ineu

La ~20km distanță

14.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
5

130.000 €
5.49 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Ghioroc

La ~20km distanță

23.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

21.300 €
0.70 € / mp

Teren extravilan, pe teritoriu Nadas, comuna Ta ...

Nadăș

La ~20km distanță

30.215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

13.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare , Minis , Arad

Miniș

La ~20km distanță

1.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

28.500 €
28.79 € / mp

Teren central in Minis jud Arad

Miniș

La ~20km distanță

990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

6.500 €
4.51 € / mp

vand teren intravilan cu nr de casa

Țipar

La ~20km distanță

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

La ~20km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

230.000 €
5 € / mp

vanzare teren la drum european

Radna

La ~20km distanță

46.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

53.000 €
10.60 € / mp

Vand teren extravilan arabil, plan drept, Radna ...

Radna

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

16.000 €
0.70 € / mp

Teren arabil 2,29ha Lipova-Arad

Central, Lipova

La ~25km distanță

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

380.000 €
1.44 € / mp

26,40 ha livada 100% compact

Exterior Vest, Lipova

La ~25km distanță

264.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

La ~25km distanță

709 mp
709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

35.000 €
14 € / mp

Loc de casa simandul de sus 50m latime

Șimand

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

110.000 €
19.61 € / mp

Casa pt o afacere pe soseaua arad-oradea supraf ...

Șimand

La ~25km distanță

5.610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

21.900 €
43.80 € / mp

Teren Mandruloc

Mândruloc

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

16.000 €
10.67 € / mp

Vand 1500mp teren intravilan cu posibilitate ap ...

Nădab

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

La ~25km distanță

1.000 mp teren