Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
6

41.200 €
2 € / mp

2 ha teren de vanzare in Vladimirescu- Cicir

Cicir

20.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
10

120.000 €
6.01 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 19.963 mp, E68 Mâ ...

Mândruloc

La ~5km distanță

19.963 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

75.000 €
25.12 € / mp

Teren intravilan rezidential de vânzare Mandulo ...

Mândruloc

La ~5km distanță

2.986 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

VANDUT! OFERTA DE PRIMAVARA - 65.000 | 5 parcel ...

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
44 € / mp

Teren intravilan 500mp Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan de vanzare in loc. Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

41.020 €
38.81 € / mp

loc de casa in loc Mandruloc, la 7 km distanta ...

Mândruloc

La ~5km distanță

1.057 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

29.000 €
19.70 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare Sambateni

Sâmbăteni

La ~5km distanță

1.472 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

18.500 €
25.69 € / mp

Teren intravilan 720 mp Sambateni, cu fundatie ...

Sâmbăteni

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
13

134.900 €
17.08 € / mp

Teren de 7900 mp cu baltă de pescuit în Frumușe ...

Frumușeni

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
14

56.000 €
495.58 € / mp

Casa la gri in Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

24.000 €
18.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

1.270 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

13.500 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Aluni? 500 mp FS 17 ...

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

25.500 €
31.88 € / mp

Teren Intravilan Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

476.000 €
7.98 € / mp

Teren intravilan 5,9 ha la doar 8E/mp fs 150m l ...

Frumușeni

La ~5km distanță

59.645 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

241.000 €
482 € / mp

Vand teren cu fundatie si proiect

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
20.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aluni?, jude?ul ...

Frumușeni

La ~5km distanță

1.199 mp
1.199 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

22.000 €
37.23 € / mp

Teren Intravilan, 591mp , Localitatea Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

591 mp
591 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

32.700 €
26.35 € / mp

Teren intravilan 1,241mp Frumușeni, Arad

Frumușeni

La ~5km distanță

1.241 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

31.000 €
25.85 € / mp

Teren intravilan 1199mp in comuna Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

1.199 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

63.900 €
24.10 € / mp

Teren generos cu două fronturi, Frumușeni – zon ...

Frumușeni

La ~5km distanță

2.651 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

99.900 €
9.08 € / mp

Teren intravilan, zona in plina dezvoltare indu ...

Frumușeni

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 90 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
24.900 €
14.83 € / mp

Teren intravilan in Alunis, comuna Fântânele, 1 ...

Aluniș

La ~5km distanță

1.349 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
20.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aluni?, jude?ul ...

Aluniș

La ~5km distanță

1.199 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

9.680 €
22 € / mp

Teren zona agrement padure Vladimirescu

Vladimirescu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.200.000 €
38.34 € / mp

Teren Intravilan cu PUZ, ideala pentru Dezvolta ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

31.297 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
53.85 € / mp

Teren generos in apropiere de Cartierul Tineret ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

1.207 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

60.000 €
77.000 €
5.45 € / mp

Teren extravilan centura Arad (DN7), 11 000 mp

Vladimirescu

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

58.289 €
48.173 €
101.02 € / mp

Parcele pentru case de Vânzare în Vladimirescu, ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

4.232.713 €
3.498.110 €
16.10 € / mp

Teren de vanzare Vladimirescu Arad, la sens gir ...

Vladimirescu

La ~5km distanță

262.850 mp teren
Construcții