Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

243.945 €
27 € / mp

Teren pentru afacerea ta

Central, Chișineu-Criș

9.035 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

547.636 €
29 € / mp

Teren construibil, într-o poziție strategică

Central, Chișineu-Criș

18.884 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 547,636 € și 622.717 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

22 €
0.03 € / mp

vand parcele de teren

Exterior Vest, Chișineu-Criș

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4.500 €
0.90 € / mp

Teren arabil Chisineu-Cris

Central, Chișineu-Criș

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

3.400.000 € + TVA
20 € + TVA / mp

OCAZIE!!! Teren industrial in Chisineu Cris, la ...

Nord, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

170.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

22.000.000 €
22 € / mp

Ferma Agricolă 1.350 Hectare – Grad de Comasare ...

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

Agricol
Agenție

4 luni în urmă
25

1.268.096 €
64 € / mp

33 parcele intravilane 2 ha în Chișineu-Criș

Exterior Sud, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

19.814 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție

4 luni în urmă
8

28.600 €
64.41 € / mp

Teren de 444 mp la intrare în Chișineu Criș

Exterior Sud, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

444 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
20

770.868 €
57 € / mp

Teren intravilan Premium în Chișineu Criș

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

13.524 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
20

770.868 €
57 € / mp

Teren intravilan Premium in Chi?ineu Cri?

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

13.524 mp
13.524 mp teren
Agenție

Ieri
3

3.247 €
3.25 € / mp

Vand loc de casa

Central, Chișineu-Criș

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

250.000 €
2.50 € / mp

10 ha teren intravilan la sosea Nadab

Nădab

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

2.800.000 €
8,235.29 € / mp

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Sintea Mare

La ~5km distanță

340 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

89.000 €
29.67 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren intravilan Soc ...

Socodor

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

285.000 €
7.81 € / mp

PUT GEOTERMAL NATURAL PE UN TEREN DE 36.476 MP ...

Socodor

La ~5km distanță

36.476 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

89.000 €
29.67 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren intravilan Soc ...

Socodor

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

11.700 €
8.20 € / mp

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Zerind

La ~10km distanță

1.426 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

45.000 €
1.03 € / mp

Teren arabil de 4,4Ha în Șimand

Șimand

La ~10km distanță

43.800 mp teren
f.s. 119 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
15

1.000.000 € + TVA
7.95 € + TVA / mp

Balastieră în județul Arad cu teren de 12.5 ha

Șimand

La ~10km distanță

125.800 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

106.500 €
8.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare 11.971 mp, Șimand, ...

Șimand

La ~10km distanță

11.971 mp teren
f.s. 245 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

58.000 €
1.66 € / mp

Teren extravilan Simand, 3,5 ha

Șimand

La ~10km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

24.500 €
20.33 € / mp

Teren pentru constructie casa, strada asfaltata ...

Olari

La ~15km distanță

1.205 mp
1.205 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

55.000 €

Vand hala 600 mp cu teren intravilan 9000 mp

Zărand

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

La ~20km distanță

5.827 mp
5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

7.000 €
14 € / mp

Vand parcela de casa Curtici

Exterior Vest, Curtici

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare 500mp in ora?, acces u?or

Central, Curtici

La ~25km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

La ~25km distanță

7.610 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

32.000 €
15.75 € / mp

SUPER OFERTA! Vand teren intravilan Oras Curtic ...

Exterior Vest, Curtici

La ~25km distanță

2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

La ~30km distanță

709 mp
709 mp teren