Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
8

165.000 €
3.56 € / mp

De vanzare Teren intravilan 46.336 mp Cermei Ar ...

Cermei

46.363 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

30.400 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

295.000 €
1.51 € / mp

19.5 HA teren intravilan de vanzare localitatea ...

Cermei

195.968 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

290.000 €
1.45 € / mp

Teren 20 HA in Cermei - ID : RH-41484-property

Cermei

200.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

6.350 €
2.20 € / mp

Terenuri intravilane 2880 mp Cermei fs.48 ml - ...

Cermei

2.880 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

24.320 €
0.80 € / mp

Teren agricol ideal pentru agricultura, Cermei, ...

Cermei

30.400 mp teren
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

25.990 €
18.06 € / mp

🏞️Casa langa Ineu, judetul Arad ...

Șomoșcheș

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

299.000 €
4.50 € / mp

Pescarie/zona de agrement 66.500 mp - Ineu Comi ...

Exterior Sud, Ineu

La ~15km distanță

66.500 mp teren
Heleșteu
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
5

57.600 €
18 € / mp

Teren dealul viilor randul 1

Central, Ineu

La ~15km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
6

97.950 €
12.50 € / mp

Vand teren intravilan orasul Ineu jud. Arad, 78 ...

Central, Ineu

La ~15km distanță

7.836 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

Ieri
4

13.900 €
12.64 € / mp

Teren intravilan ineu arad

Central, Ineu

La ~15km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

150.000 €
100 € / mp

Teren de inchiriat

Bocsig

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
14.80 € / mp

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Batăr

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

269.500 €
6.41 € / mp

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona Au ...

Tăut

La ~20km distanță

42.050 mp
42.050 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

135.000 €
20.28 € / mp

RECO teren intrare Chiribis

Tăut

La ~20km distanță

6.657 mp
6.657 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

48.406 €
0.79 € / mp

De vanzare teren extravilan 61.053 mp- Ciutelec ...

Tăut

La ~20km distanță

61.053 mp
61.053 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

110.000 €
19.26 € / mp

RECO teren Chiribis

Tăut

La ~20km distanță

5.712 mp
5.712 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

2.800.000 €
8,235.29 € / mp

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Sintea Mare

La ~20km distanță

340 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

55.000 €

Vand hala 600 mp cu teren intravilan 9000 mp

Zărand

La ~25km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

4.350 €

Teren agricol de vânzare în comuna Zărand, jude ...

Zărand

La ~25km distanță

0,58 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

7.500 €
227.27 € / mp

Teren agricol de vanzare in comuna Zarand, jude ...

Zărand

La ~25km distanță

33,91 mp
33,91 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

12.500 €
8.45 € / mp

vand teren intravilan zarand

Zărand

La ~25km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

20.369 €
4.84 € / mp
21.369 €

Teren generos cu potential în comuna Silindia, ...

Șilindia

La ~25km distanță

4.208 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

69.900 €
8.10 € / mp

Teren extravilan 8600 mp Livada de Bihor

Cociuba Mare

La ~25km distanță

8.632 mp
8.632 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

7.300 €
0.71 € / mp

Teren mixt de 10.000 mp, ideal pentru investiti ...

Bârsa

La ~25km distanță

10.224 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

4.200 €
0.84 € / mp

Teren agricol, Barsa, Eligibil pentru fonduri E ...

Bârsa

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

10.000 €
0.66 € / mp

TEREN AGRICOL 1,524 HA, LA DOAR 10.000€ Comisio ...

Bârsa

La ~25km distanță

15.224 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
2

5.000 €
1.48 € / mp

teren intravilan 3368 mp in Hodis, jud Arad

Bârsa

La ~25km distanță

3.368 mp
3.368 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
12

60.120 €
14.07 € / mp

Teren intravilan + locuinta+atelier-3 soproane ...

Bârsa

La ~25km distanță

4.272 mp
4.272 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

15.000 €
3.85 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Husasau de Tinc ...

Tinca

La ~25km distanță

3.892 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Cermei, Județul Arad

Cermei, situat în Județul Arad, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, perfect pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Cermei, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 25.000 euro, cu oferte care încep de la 6.350 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 295.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 2 euro, cu valori ce variază între 1 euro și 18 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Cermei reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!