Barațca
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă

7.500 €
30 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ZONA PITOREASCA BARATCA

Barațca

250 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
4

49.700 €
25 € / mp

Teren intravilan de 1,988mp Minis

Miniș

La ~5km distanță

1.988 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

8.500 €
3.40 € / mp

Teren extravilan de 2500 mp in Minis Zero comis ...

Miniș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €
21.27 € / mp

Miniș- destinația ideală pentru o resedință de ...

Miniș

La ~5km distanță

4.184 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

70.000 €
5.22 € / mp

Teren intravilan pe deal Paulis, Arad

Păuliș

La ~5km distanță

13.412 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

26.000 €
26 € / mp

Vand teren intravilan , loc de casa in Sambaten ...

Păuliș

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

55.900 €
15.98 € / mp

Teren intravilan in localitatea Paulis

Păuliș

La ~5km distanță

3.499 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

12.900 €
1.92 € / mp

De Vanzare Teren extravilan 6722 mp Păuliș – zo ...

Păuliș

La ~5km distanță

6.722 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

799.000 €
1.95 € / mp

Ferma cu Teren de Vanzare in Paulis j.Arad,Cati ...

Păuliș

La ~5km distanță

410.000 mp
410.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

21.500 €
15.05 € / mp

Parcele de teren – Comuna Sâmbăteni, jud. Arad

Păuliș

La ~5km distanță

1.429 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

La ~5km distanță

18.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
17.93 € / mp

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

16.500 €
28.01 € / mp

Teren intravilan 589 mp si cabana din caramida ...

Ghioroc

La ~5km distanță

589 mp
589 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

20.800 €
17.93 € / mp

Parcele de teren intravilan, 1160 mp, comuna Gh ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.160 mp
1.160 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

89.000 €
21.27 € / mp

Mini?- destina?ia ideala pentru o resedin?a de ...

Ghioroc

La ~5km distanță

4.184 mp
4.184 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

13.000 €
3.55 € / mp

Teren extravilan, zona si priveliste superba, C ...

Ghioroc

La ~5km distanță

3.664 mp
3.664 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

39.900 €
12.47 € / mp

Teren construibil - localitatea Cuvin

Ghioroc

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan, 6000 mp, centrul Ghiorocului

Ghioroc

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €
15.91 € / mp

Vand teren intravilan 2200 mp,Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

95.000 €
25 € / mp

Teren 3800 Mp Ghioroc cu Utilitati

Ghioroc

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

10.600 €
10.60 € / mp

Teren 1000 mp , Cuvin

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Ieri
6

76.000 €
8.97 € / mp

Teren 8.472 mp – Ghioroc Valea Domneasca

Ghioroc

La ~5km distanță

8.472 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan, 6000 mp, centrul Ghiorocului

Ghioroc

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren intravilan, 2500 mp, comuna Ghioroc

Ghioroc

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

765.000 €
85 € / mp

Teren de 9000 mp, oportunitate rară, langa Lacu ...

Ghioroc

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

49.500 €
49.50 € / mp

Litoralul vestului, 1000 mp,deschidere la lac, ...

Ghioroc

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
19.24 € / mp

Teren intravilan Valea Domneasca, localitatea ...

Ghioroc

La ~5km distanță

4.158 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

26.200 €
1.12 € / mp

Teren extravilan, 23 400 mp, Cuvin (Ghioroc)

Ghioroc

La ~5km distanță

23.400 mp
23.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

7.000 €
1.79 € / mp

Teren 3.900 mp, Lipova – Șoimoș

Central, Lipova

La ~5km distanță

3.900 mp teren
f.s. 18.89999961853 m
Extravilan
Agricol