Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

8 luni în urmă
1

8.330.000 €
773.95 € / mp

Vindem centru comercial P+2 situat in Arad pe B ...

Ultracentral, Arad

10.763 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

319.000 €
839.47 € / mp

Teren ultracentral 1200mp

Ultracentral, Arad

1.213 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

900.000 €

Teren comercial premium 29.000 mp I Arad I 1 km ...

Ultracentral, Arad

f.s. 240 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

29.900 €
249.17 € / mp

Teren Intravilan ultracentral Strada Carol Davi ...

Ultracentral, Arad

120 mp
120 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

90.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 3 ha in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

99.000 €
137.50 € / mp

Vand teren ptr.constructie imobil,str.Cuza Voda ...

Central, Arad

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

600.000 €
15.02 € / mp

4 ha teren intravilan cu PUZ pe soseaua Arad-Za ...

Central, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
13.42 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

Central, Arad

La ~5km distanță

2.235 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

191.065 €
157.905 €
38.21 € / mp

Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,905 € și 158.510 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

128.810 €
106.455 €
38.80 € / mp

Teren industrial de vânzare Arad – 3.320 mp | P ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

3.320 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

211.750 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 5.0 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

105.875 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 2.5 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren intravilan zona Panduit

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

300.000 €
6.45 € / mp

Teren intravilan, zona centura nord

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

46.500 mp teren
f.s. 120 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

1.179.750 €
47.19 € / mp

Teren industrial cu acces din centura (PUZ in l ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

471.900 €
47.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru hala, parcelabil la cerere

Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

263.000 €
6.01 € / mp

Teren la centura de nord

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

43.784 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
4

1.154.400 €
39 € / mp

Teren industrial 29.600 mp – acces direct la Au ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

29.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

165.000 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Arad

Nord, Arad

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

248.897 €
205.700 €
49.78 € / mp

Teren Industrial Arad 5000 mp 34 euro mp+TVA

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

210.000 €
10 € / mp

Teren 7 HA cu FS de 143 ml la DJ682 langa zona ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

45.000 €
2.53 € / mp

Loc de casa - Covasant

Central, Arad

La ~5km distanță

17.777 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

5 luni în urmă
4

0 €

Teren 21,000 mp intravilan de vanzare centura d ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

2.125.000 €
5.00 € / mp

Teren arabil In suprafata de 425.377 mp - ARAD

Central, Arad

La ~5km distanță

425.377 mp
425.377 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

28.860 €

Loturi de teren pentru construc?ie case - 367 m ...

Central, Arad

La ~5km distanță

f.s. 17 m
Agenție

2 luni în urmă
4

627.220 €
518.364 €
65.88 € / mp

Teren intravilan constructii de vavanzare Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

9.520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

441.205 €
364.633 €
43.92 € / mp

De vanzare teren intravilan Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

10.045 mp teren
Construcții