Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

612 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

112.500 €
19.74 € / mp

Teren extravilan S=5700 mp in apropiera centuri ...

Grădiște, Arad

5.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

112.500 €
25 € / mp

teren extravilan S=4500 mp cu front stradal de ...

Grădiște, Arad

4.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20.000 €

Padure zona Nadas-Minisel

Central, Arad

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

83.490.000 €
121 € / mp

Vand teren 69 ha la iesire din Arad spre Nadlac ...

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

690.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

57.000 €
4.75 € / mp

Teren de vanzare la drum Arad-Oradea 12000mp

Central, Arad

La ~5km distanță

12.000 mp teren
f.s. 28.235000610352 m

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

971.000 €
280.15 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3.466 mp
3.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Central, Arad

La ~5km distanță

30.700 mp
30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

2.125.000 €
5.00 € / mp

Teren arabil In suprafata de 425.377 mp - ARAD

Central, Arad

La ~5km distanță

425.377 mp
425.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

900.000 €

Teren comercial premium 29.000 mp I Arad I 1 km ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

f.s. 240 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

8.360.000 €

Teren intravilan I Arad I Deschidere 1.141 ml l ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

f.s. 1141 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

18.000 €
41.28 € / mp

Teren intravilan Curtici

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

21 €
0.01 € / mp

Persoana fizica, vand teren intravilan 3000mp L ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.238.000 €
269.89 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

4.587 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,238,000 € și 1.280.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

170.000 €
170,000.00 € / mp

Apartament in casa 2 cam la strada Marasesti

Central, Arad

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

63.000 €
21 € / mp

Persoana fizica, vand teren intravilan 3000mp L ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

72.000 €
200 € / mp

Proprietar vand teren Vlaicu zona buna.Exclus a ...

Central, Arad

La ~5km distanță

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

60.200 €
7 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

7.000 €
500 € / mp

Vand teren

Central, Arad

La ~5km distanță

14 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

29.800 €
1 € / mp

Vand terenintravilan

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

29.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

10.000 €
6.71 € / mp

Teren intravilan 1490mp in Bottanya

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

36.000 €
2 € / mp

vand teren in zona Sanicolau Mic Arad

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

529.525 €
295 € / mp

Vand teren Calea Zimandului colt cu Stephan Lud ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

220.000 €
2,075.47 € / mp

Vand teren Andrei Saguna colt cu L Rebreanu cu ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

106 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

120.000 €
171.43 € / mp

Spatiu/Constructie noua

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

300.000 €
30 € / mp

Teren intravilan zona industriala sud Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Grădiște, Arad, direct de la proprietari

Grădiște, situat în județul Arad, oferă o oportunitate interesantă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având un mediu rural liniștit și accesibilitate bună. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 82.000 euro, cu oferte care încep de la 30.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Deși nu sunt disponibile date precise despre dimensiunile medii, prețurile pe metru pătrat variază între 9 euro și 150 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce sugerează oportunități pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață care necesită timp pentru a găsi cumpărătorul potrivit.

Grădiște reprezintă o alegere bună pentru cei interesați de achiziții de terenuri, având prețuri competitive și o varietate de opțiuni disponibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Grădiște? Verifică acum terenurile de vânzare direct de la proprietari!