Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
3

184.999 €
189.94 € / mp

Teren zona centrala Arad

Funcționarilor, Arad

974 mp
974 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

2.500.000 €
71.43 € / mp

*Proprietate industriala | Ferma avicola | Tere ...

Funcționarilor, Arad

35.000 mp
35.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

55.371 €
184.57 € / mp

Cumpara acum, platesti in 12 luni, parcela ARED ...

Central, Arad

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

920.000 €
1.113.200 €
83.64 € / mp

Teren pentru blocuri zona Centrala - ID : RH-30 ...

Central, Arad

La ~5km distanță

11.000 mp
11.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
13.42 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

Central, Arad

La ~5km distanță

2.235 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

850.000 €
1.028.500 €
85 € / mp

Teren 1 ha. zona Poltura - ID : RH-24825-proper ...

Central, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
f.s. 135 m
Agenție

11 luni în urmă
18

78.000 €
116.77 € / mp

Teren intravilan 668 mp in Gradi?te, Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

668 mp
668 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
7

600.000 €
15.02 € / mp

4 ha teren intravilan cu PUZ pe soseaua Arad-Za ...

Central, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

99.000 €
137.50 € / mp

Vand teren ptr.constructie imobil,str.Cuza Voda ...

Central, Arad

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
17

160.000 €
119.76 € / mp

Teren intravilan 1336 mp in Gradi?te, Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

1.336 mp
1.336 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
6

90.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 3 ha in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

290.000 €
9.60 € / mp

Teren extravilan vanzare pe DN7 langa Hanul de ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.207 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

439.230 €
363.000 €
14.64 € / mp

Teren de vânzare 3 ha in Arad

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

378.848 €
7.50 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat în zona de cent ...

Nord-Est, Arad

La ~5km distanță

50.513 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

780.320 €
20 € / mp

Teren de case lipit de Cartierul Westfield

Central, Arad

La ~5km distanță

39.016 mp
39.016 mp teren
f.s. 320 m
Agenție

Mai mult de un an
5

9.200.000 €
9.319.600 €
23 € / mp

Teren de 40 ha pe E671, Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

400.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

2.300.000 €
2.500.000 €
23 € / mp

Teren de 100000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

100.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €
1.250.000 €
23 € / mp

Teren de 50000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

3.000.000 €
30 € / mp

Teren langa Aeroportul Interna?ional din Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
f.s. 344 m
Agenție

Mai mult de un an
5

4.600.000 €
5.000.000 €
23 € / mp

Teren de 200000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

240.000 €
5.90 € / mp

Teren extravilan sos. Arad - Sofronea

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

40.700 mp teren
f.s. 97 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

116.025 €
7 € / mp

Teren 16.575 mp Arad / Soseaua DN79

Central, Arad

La ~5km distanță

16.575 mp
16.575 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
7

139.900 €
171.03 € / mp

Teren ideal pentru investi?ii pe Andrei ?aguna

Central, Arad

La ~5km distanță

818 mp
818 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
3

3.817.600 €
0.80 € / mp

Teren arabil de 477 hectare in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

f.s. 10000 m
Agenție

Mai mult de un an
18

58.000 €
64.02 € / mp

Teren intravilan in Gradi?te, 906 mp

Central, Arad

La ~5km distanță

906 mp
906 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
11

319.000 €
839.47 € / mp

Teren ultracentral 1200mp

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

390.000 €
7.80 € / mp

Teren compact de 50.000 mp la drum principal

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
11

367.344 €
48 € / mp

Teren 7653mp cu PUZ aprobat DN Arad Oradea

Central, Arad

La ~5km distanță

7.653 mp
7.653 mp teren
f.s. 56 m
Agenție

Mai mult de un an
5

786.065 €
19.50 € / mp

Teren de vanzare zona Aeroport

Central, Arad

La ~5km distanță

40.311 mp
40.311 mp teren
f.s. 61 m