Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

199.800 €
15.37 € / mp

Teren parcelat oportunitate pentru dezvoltare l ...

Confecții, Arad

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

400.000 €
50 € / mp

Platforma betonata zona Confectii - ID : RH-139 ...

Confecții, Arad

8.000 mp
8.000 mp teren
f.s. 180 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

139.500 €
137.03 € / mp

Teren in suprafa?a de 1018 mp plus casa solida

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1.018 mp
1.018 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 139,500 € și 139.800 €
Agenție

Mai mult de un an
1

5.155 €
0.80 € / mp

Inchiriez teren zona Parneava-Capitan Ignat - I ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.444 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

1.500.702 €
1.240.250 €
219.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6.839 mp – Arad, zo ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.839 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
7

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 5000 mp langa Piata Obor

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

795.000 €
169.11 € / mp

De vanzare, teren intravilan, 4701 Mp, zona com ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

4.701 mp
4.701 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

250.000 €
387.60 € / mp

Teren 645 mp. zona Parneava - ID : RH-18496-pro ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

645 mp
645 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

153.000 €
151.79 € / mp

Teren intravilan 1008 mp in Parneava + construc ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1.008 mp
1.008 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

76.000 €
164.86 € / mp

Teren în Pârneava – locație premium pentru casă ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

812.000 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

40.600 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.520 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

9.976 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

27.000 €
36.39 € / mp

PRE? REDUS! Teren de 742mp, zona 3 Insule Arad

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

742 mp
742 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600.000 €
60.58 € / mp

TEREN EXTRAVILAN MICALACA zona REAL PRETABIL IN ...

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

9.904 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă

370.000 €
68.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN ARADUL NOU

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

5.380 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

1.038.418 €
94 € / mp

Dezvoltatori rezidential, vanzare teren intravi ...

Alfa, Arad

La ~5km distanță

11.047 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

496.306 €
410.171 €
65.88 € / mp

Teren de 7.533 mp zona Malul Mureșului

Alfa, Arad

La ~5km distanță

7.533 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

2.500.000 €
71.43 € / mp

*Proprietate industriala | Ferma avicola | Tere ...

Funcționarilor, Arad

La ~5km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

24.500 €
61.25 € / mp

Teren 400 mp in Confectii cu 2 fronturi stradal ...

Cadaș, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

399.000 €
15.47 € / mp

Teren Intravilan Arad Strada Eftimie Murgu

Cadaș, Arad

La ~5km distanță

25.800 mp teren
f.s. 205.2799987793 m
Agricol
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

1.374.789 €
1.136.190 €
504.14 € / mp

Teren cu PUZ pentru blocuri - 2727 mp

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

2.727 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

255.000 €
419.41 € / mp

Teren intravilan 608mp în centrul orașului Arad

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

608 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

790.000 €
376.19 € / mp

Teren central, pentru bloc birouri clinica!

Boul Roșu, Arad

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

80.000 €
160 € / mp

Teren 500 mp pe strada privata

Mureșel, Arad

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
10

500.000 €
709.22 € / mp

Teren intravilan 705mp, Calea Romanilor - Arad

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

89.000 €
354.58 € / mp

Teren pe strada ?coalei, Cartier A. Vlaicu

Central, Arad

La ~5km distanță

251 mp
251 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
2

850.000 €
1.028.500 €
85 € / mp

Teren 1 ha. zona Poltura - ID : RH-24825-proper ...

Central, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
f.s. 135 m
Agenție

Mai mult de un an
6

90.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 3 ha in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

116.025 €
7 € / mp

Teren 16.575 mp Arad / Soseaua DN79

Central, Arad

La ~5km distanță

16.575 mp
16.575 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
7

139.900 €
171.03 € / mp

Teren ideal pentru investi?ii pe Andrei ?aguna

Central, Arad

La ~5km distanță

818 mp
818 mp teren
f.s. 14 m

Terenuri de vânzare în Confectii, Arad

Confectii, situat în Arad, este o zonă cu potențial de dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 299.000 euro, cu oferte care încep de la 135.000 euro, ceea ce indică o zonă de înaltă clasă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 125 euro, cu valori variind între 23 euro/m² și 270 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 170 de zile, sugerând o piață stabilă.
  • Tipuri de terenuri: Oferta include terenuri diverse, potrivite pentru construcții rezidențiale sau comerciale.

Confectii, Arad, reprezintă o alegere excelentă pentru investitori care caută terenuri cu potențial de apreciere. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă?