Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

135.000 €
217.74 € / mp

Teren zona Tabacovici

Aradul Nou, Arad

620 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

16.335.000 €
60.50 € / mp

Vand 27 ha la iesire Arad spre Timisoara vis a ...

Aradul Nou, Arad

270.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

36.900 €
94.13 € / mp

Teren de casa Aradul Nou in Toscana Rezidence

Aradul Nou, Arad

392 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

74.000 €
201.63 € / mp

Teren loc de casa Aradul Nou cartier de case To ...

Aradul Nou, Arad

367 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

115.000 €
73.02 € / mp

Teren intravilan 1575 mp Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

La ~5km distanță

1.575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

25 €
0.06 € / mp

Teren de vanzare 470 mp in micalaca zona Balast ...

Micălaca, Arad

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

18.000 €
41.28 € / mp

Teren intravilan Curtici

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13.000 €
2.17 € / mp

Teren vacanta.Teren la tara.casa vacanta.padure ...

Central, Arad

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

971.000 €
280.15 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3.466 mp
3.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

857.147 €
19 € / mp

Teren langa viitorul nod al Drumului Expres Ara ...

Central, Arad

La ~5km distanță

45.113 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

170.000 €
170,000.00 € / mp

Apartament in casa 2 cam la strada Marasesti

Central, Arad

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

21 €
0.01 € / mp

Persoana fizica, vand teren intravilan 3000mp L ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

2.125.000 €
5.00 € / mp

Teren arabil In suprafata de 425.377 mp - ARAD

Central, Arad

La ~5km distanță

425.377 mp
425.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

57.000 €
4.75 € / mp

Teren de vanzare la drum Arad-Oradea 12000mp

Central, Arad

La ~5km distanță

12.000 mp teren
f.s. 28.235000610352 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
24 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

83.490.000 €
121 € / mp

Vand teren 69 ha la iesire din Arad spre Nadlac ...

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

690.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20.000 €

Padure zona Nadas-Minisel

Central, Arad

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.238.000 €
269.89 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

4.587 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,238,000 € și 1.280.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Central, Arad

La ~5km distanță

30.700 mp
30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.360.000 €

Teren intravilan I Arad I Deschidere 1.141 ml l ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

f.s. 1141 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

900.000 €

Teren comercial premium 29.000 mp I Arad I 1 km ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

f.s. 240 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

812.000 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

40.600 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.520 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

La ~5km distanță

9.976 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

612 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

28.000 €
70 € / mp

Vand Teren Intravilan in Bujac | Cartier Nou | ...

Bujac, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan Bujac

Bujac, Arad

La ~5km distanță

420 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Aradul Nou, Arad

Aradul Nou, o zonă în plină dezvoltare din Arad, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 376.000 euro, cu oferte care încep de la 35.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 13.500.000 euro, cu un preț mediu pe metru pătrat de 79 euro, variind între 50 euro/m² și 210 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 130 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Aradul Nou reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având în vedere diversitatea prețurilor și oportunitățile de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi aceste oferte? Descoperă acum terenurile disponibile în Aradul Nou!