Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600.000 €
60.58 € / mp

TEREN EXTRAVILAN MICALACA zona REAL PRETABIL IN ...

3 Insule, Arad

9.904 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă

370.000 €
68.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN ARADUL NOU

3 Insule, Arad

5.380 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.520 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

9.976 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

812.000 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

40.600 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

199.800 €
15.37 € / mp

Teren parcelat oportunitate pentru dezvoltare l ...

Confecții, Arad

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

795.000 €
169.11 € / mp

De vanzare, teren intravilan, 4701 Mp, zona com ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

4.701 mp
4.701 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

153.000 €
151.79 € / mp

Teren intravilan 1008 mp in Parneava + construc ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1.008 mp
1.008 mp teren

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

1.500.702 €
1.240.250 €
219.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6.839 mp – Arad, zo ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.839 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

139.500 €
137.03 € / mp

Teren in suprafa?a de 1018 mp plus casa solida

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1.018 mp
1.018 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 139,500 € și 139.800 €
Agenție

Mai mult de un an
7

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 5000 mp langa Piata Obor

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

5.155 €
0.80 € / mp

Inchiriez teren zona Parneava-Capitan Ignat - I ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.444 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

76.000 €
164.86 € / mp

Teren în Pârneava – locație premium pentru casă ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

2.500.000 €
71.43 € / mp

*Proprietate industriala | Ferma avicola | Tere ...

Funcționarilor, Arad

La ~5km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

80.000 €
160 € / mp

Teren 500 mp pe strada privata

Mureșel, Arad

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

24.500 €
61.25 € / mp

Teren 400 mp in Confectii cu 2 fronturi stradal ...

Cadaș, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

399.000 €
15.47 € / mp

Teren Intravilan Arad Strada Eftimie Murgu

Cadaș, Arad

La ~5km distanță

25.800 mp teren
f.s. 205.2799987793 m
Agricol
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

9.200.000 €
9.319.600 €
23 € / mp

Teren de 40 ha pe E671, Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

400.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

2.300.000 €
2.500.000 €
23 € / mp

Teren de 100000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

100.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €
1.250.000 €
23 € / mp

Teren de 50000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

4.600.000 €
5.000.000 €
23 € / mp

Teren de 200000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

191.065 €
157.905 €
38.21 € / mp

Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,905 € și 158.510 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

128.810 €
106.455 €
38.80 € / mp

Teren industrial de vânzare Arad – 3.320 mp | P ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

3.320 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

99.000 €
137.50 € / mp

Vand teren ptr.constructie imobil,str.Cuza Voda ...

Central, Arad

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

90.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 3 ha in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

600.000 €
15.02 € / mp

4 ha teren intravilan cu PUZ pe soseaua Arad-Za ...

Central, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
13.42 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

Central, Arad

La ~5km distanță

2.235 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

56.000 €
80 € / mp

Vand parcela teren,st.700 mp.,in comuna Vladimi ...

Central, Arad

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

28.860 €

Loturi de teren pentru construc?ie case - 367 m ...

Central, Arad

La ~5km distanță

f.s. 17 m
Agenție

2 luni în urmă
3

918.000 €

Teren intravilan, 10800 mp, zona Nord

Nord, Arad

La ~5km distanță

f.s. 100 m

Terenuri de vânzare în 3-insule, Arad

3-insule, situat în județul Arad, este o zonă cu potențial de dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 780.000 euro, cu oferte ce încep de la 27.000 euro, ceea ce indică o piață de lux comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 2 și 36 euro, cu un preț mediu de 35 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 123 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

3-insule, Arad, reprezintă o oportunitate interesantă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având în vedere prețurile competitive și potențialul de dezvoltare al zonei.