Valea Mănăstirii
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

11 luni în urmă
3

80.000 €
21.07 € / mp

Teren intravilan cu cabanu?a, 3797 mp, Valea Ma ...

Valea Mănăstirii

3.797 mp
3.797 mp teren
f.s. 4 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

936.000 €
8 € / mp

Teren cu potential turistic in RAMET/ALBA

Râmeț

La ~5km distanță

117.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
6.25 € / mp

Teren de vanzare

Râmeț

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

49.000 €
9.25 € / mp

Teren de vanzare

Râmeț

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

17.000 €
1 € / mp

Vand teren in Coltesti

Râmeț

La ~5km distanță

17.000 mp
17.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

1.000.000 €
8.55 € / mp

Fabulos Oferta imbatabila teren pe Transapusean ...

Râmeț

La ~5km distanță

117.000 mp
117.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren TRANSAPUSEANA Apuseni - asfalt izvor cure ...

Râmeț

La ~5km distanță

127.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

715.000 €
725.000 €
6.11 € / mp

Fabulos Oferta imbatabila teren pe Transapusean ...

Râmeț

La ~5km distanță

117.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

174.600 €
19.40 € / mp

Teren 9000mp+platforma betonata 630mp,Rimetea| ...

Râmeț

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

37.500 €
30 € / mp

Teren 1.250 m2 Rimetea, priveli?te superba, acc ...

Râmeț

La ~5km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.000 €
21 € / mp

Teren cu vedere panoramica, 4000 mp zona Ramet

Râmeț

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
17.19 € / mp

Teren de vanzare Ramet, jud. Alba

Râmeț

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

650.000 €
5.53 € / mp

11,5 ha teren extravilan pe Trans Apuseana cu i ...

Râmeț

La ~5km distanță

117.449 mp
117.449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
19 € / mp

Teren 2000 mp de vânzare în Râmeț, – aproape de ...

Râmeț

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
2

936.000 €
8 € / mp

Teren cu potential turistic in RAMET/ALBA

Râmeț

La ~5km distanță

117.000 mp
117.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

53.900 €
16.98 € / mp

Teren cu potențial turistic I 3200 MP | TransAp ...

Râmeț

La ~5km distanță

3.174 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

42.190 €
10 € / mp

Vand teren 10 Euro/mp

Brădești

La ~5km distanță

4.219 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

158.000 €
12.94 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 12211 mp | Geog ...

Geoagiu de Sus

La ~10km distanță

12.211 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

21.000 €
4.67 € / mp

Teren intravilan 4552 mp, Ponorel, comuna Vidra

Ponor

La ~10km distanță

4.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
7

70.690 €
9.96 € / mp

2 parcele de 4265 mp 2804 mp extravilan Transap ...

Ponor

La ~10km distanță

7.096 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

179.000 €
34.42 € / mp

Teren 5200 mp cu view spectaculos Ponor | ideal ...

Ponor

La ~10km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

59.000 €
12.81 € / mp

Teren extravilan 4.604 mp cu curent ideal pentr ...

Ponor

La ~10km distanță

4.604 mp
4.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.525 €
25 € / mp

Vand teren sat Valisoara,Jud Alba, (langa Cheil ...

Vălișoara

La ~10km distanță

2.741 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

39.900 €
22.17 € / mp

Teren deosebit de vanzare 1800 mp, Cheile Vali? ...

Vălișoara

La ~10km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €
40.00 € / mp

Teren intravilan Valisoara 1000mp

Vălișoara

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

69.000 €

Teren partial intravilan ,9700 mp Oportunitate ...

Vălișoara

La ~10km distanță

f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat,langa sosea, 2 ...

Vălișoara

La ~10km distanță

2.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

10.410 €
5 € / mp

Teren de vanzare Vali?oara, Alba

Vălișoara

La ~10km distanță

2.082 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

148.000 €
26.71 € / mp

Teren intravilan 5542 mp, 2 CF-uri, Poiana Gald ...

Întregalde

La ~10km distanță

5.542 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

89.500 €
149.17 € / mp

Teren si cabana in Poiana Aiudului

Livezile

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții