Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

5.724.000 €
30.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes str. Mirce ...

Kogălniceanu, Sebeș

190.814 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
3

72.000 €
19.98 € / mp

Teren de vanzare 3603 mp cu rau si padure in St ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3.603 mp
3.603 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

150.000 €
100 € / mp

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului, ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

215.000 €
10.75 € / mp

Teren extravilan cu saivan de animale de vanzar ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan, 5500 mp, utilitatile la front

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
4.03 € / mp

Teren extravilan 6200mp zona Rahau

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

58.800 €
40 € / mp

Teren de vanzare in Petresti Sebes | 1.460 mp | ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
3.87 € / mp

Teren extravilan, 42.600 mp, Sebes

Central, Sebeș

La ~5km distanță

42.600 mp
42.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

27.000 €
15.30 € / mp

Teren 1.765 mp, sub Barajul Capalna

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.765 mp
1.765 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €

Teren intravilan, 500 mp, perfect pentru casa d ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

16.560 €
15 € / mp

Teren extravilan 1104mp, Ighel-Iezer

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.104 mp
1.104 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

23.000 €
25.000 €
32.30 € / mp

Teren intravilan, 700 mp - Vintu de jos

Central, Sebeș

La ~5km distanță

712 mp
712 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

88.700 €
62.91 € / mp

Teren intravilan, 1410 mp, utilitati pe teren, ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.410 mp
1.410 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

42.000 €
42 € / mp

Teren panoramic cu cabana traditionala din barn ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

89.000 €
5 € / mp

Teren in suprafata de 1.78 Ha in Purcareti, Jud ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
28,000.00 € / mp

De vanzare teren intravilan 2.263 mp in Drumul ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2,26 mp
2,26 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.400 €
4 € / mp

Teren agricol in apropiere de Sebe?, jud. Alba

Central, Sebeș

La ~5km distanță

42.600 mp
42.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

150.300 €
29.94 € / mp

Teren 5.020 mp in Petresti Zona cu potential ri ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.020 mp
5.020 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

53.000 €
37.06 € / mp

Teren 1430 mp Lancram Sebes | Utilitati pe tere ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

89.000 €
5 € / mp

Teren De Vanzare In Zona Purcareti, Jud. Alba. ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

39.000 €
7.52 € / mp

Teren intravilan in Martinie,Sugag

Sebeș

La ~5km distanță

5.185 mp teren
f.s. 75 m
Agenție

8 luni în urmă
2

67.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 1350 mp perfect pentru contruc ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.350 mp teren
f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
6

268.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 6700 mp Nod rutier A1A10, Lanc ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.700 mp teren
f.s. 46 m
Agenție

5 luni în urmă
1

25.000 €
44.56 € / mp

Teren intravilan,561 mp,Petresti

Central, Sebeș

La ~5km distanță

561 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
2

110.000 €
44.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes zona indus ...

Sebeș

La ~5km distanță

2.499 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan, 5500 mp, utilitatile la front

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

2 luni în urmă
4

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 5500 mp | 20 ml ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
165.000 €

Teren extravilan, 42.600 mp, Sebe?

Central, Sebeș

La ~5km distanță