Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat, 2214 mp,44.28 ...

Livezile

2.214 mp
2.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

36.500 €
20.28 € / mp

Teren de vanzare zona Valisoara Jud Alba

Livezile

1.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat,langa sosea, 2 ...

Vălișoara

La ~5km distanță

2.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.525 €
25 € / mp

Vand teren sat Valisoara,Jud Alba, (langa Cheil ...

Vălișoara

La ~5km distanță

2.741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €
40.00 € / mp

Teren intravilan Valisoara 1000mp

Vălișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.900 €
62.17 € / mp

Teren intravilan 690 mp panorama, deschidere 68 ...

Exterior Vest, Aiud

La ~10km distanță

690 mp teren
f.s. 68 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

54.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Aiud - zona Parc

Exterior Vest, Aiud

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

28.000 €
7.98 € / mp

Vand teren pe Transapuseana in Ponor

Central, Aiud

La ~10km distanță

3.510 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 11600 mp, acces pa ...

Central, Aiud

La ~10km distanță

11.600 mp
11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

37.500 €
30 € / mp

Teren 1.250 m2 Rimetea, priveli?te superba, acc ...

Râmeț

La ~10km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
19 € / mp

Teren 2000 mp de vânzare în Râmeț, – aproape de ...

Râmeț

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren TRANSAPUSEANA Apuseni - asfalt izvor cure ...

Râmeț

La ~10km distanță

127.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.02 € / mp

Vand teren in Rimetea

Rimetea

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1 €
0 € / mp

Teren pasune Sat stejeris DE 81 54 hectare 5400 ...

Măhăceni

La ~15km distanță

540.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.480 €
27 € / mp

Vand teren intravilan la 12km de Turda, Cluj

Bădeni

La ~15km distanță

2.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare/inchiriat la 11 km de Autostra ...

Moldovenești

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~15km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

30.000 €
5.17 € / mp

Vand teren extravilan Com. Moldovenesti 5800 mp

Moldovenești

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40.000 €
20.98 € / mp

Vand Teren Intravilan Cluj com.Iara sat.Lungest ...

Lungești

La ~20km distanță

1.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

74.460 €
51 € / mp

Vand teren intravilan

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

1.460 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

52 €
0.03 € / mp

Vind Teren 1500 mp In com Mihai viteazu jud clu ...

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50 €
0.05 € / mp

Vand teren Intravailan , locuri casa Comuna Mih ...

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

25 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare

Mihai Viteazu

La ~20km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60.000 €
20 € / mp

Teren construibil de vanzare Calarasi sat, intr ...

Călărași

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

34.000 €
9.89 € / mp

VAND TEREN, LOC DE CASA, 34 de ari

Noșlac

La ~25km distanță

3.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

36.500 €
25 € / mp

Doua parcele a cate 730mp in Lunge?ti, Iara

Iara

La ~25km distanță

1.460 mp
1.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

23.100 €
21 € / mp

Vand 1100 mp teren intravilan in ?ard

Ighiu

La ~25km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
35.07 € / mp

Teren 4534 mp langa A10 Alba Iulia investitie

Sântimbru

La ~25km distanță

4.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

24 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare intravila1.700 mpBaia de Aries ...

Brăzești

La ~25km distanță

1.700 mp teren