Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

50.000 €
6 € / mp

TEREN INTRAVILAN 8330 MP, INURI, VINTU DE JOS

Inuri

8.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

82.000 €
5.99 € / mp

TEREN INTRAVILAN 13700 MP, INURI, VINTU DE JOS

Inuri

13.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

165.200 €
7 € / mp

De vânzare două terenuri intravilane în Inuri , ...

Inuri

23.600 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
6

13.000 €
3.82 € / mp

Teren generos 3400 mp în Pâclișa – Criseni zona ...

Crișeni

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

38.000 €
2.02 € / mp

Teren agricol 18.800 mp în Crișeni, lângă Vurpă ...

Crișeni

La ~5km distanță

18.800 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

38.700 €
15.01 € / mp

Teren Intravilan 2579 m2 in Mereteu, Vintu de J ...

Valea Vințului

La ~5km distanță

2.579 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
1

97.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan 9.700 mp| zona Parau lui Mihai

Pârău lui Mihai

La ~5km distanță

9.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

97.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan 9.700 mp| zona Pârâu lui Mihai

Pârău lui Mihai

La ~5km distanță

9.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

71.100 €
9 € / mp

Vand teren extravilan in comuna Vintul de Jos - ...

Vurpăr

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

100.800 €
32 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Vurpăr

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €
28.26 € / mp

OKAZIE ! 2300 mp. Teren Intravilan Mereteu lat ...

Mereteu

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

73.000 €
1.51 € / mp

Teren 48,428mp Laz (Vintu de Jos) / Strada PRIN ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

48.428 mp
48.428 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

62.000 €
6.20 € / mp

Teren intravilan | 10000 mp | 36 ml deschidere ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
18.75 € / mp

Teren Intravilan in Vintu de Jos

Vințu de Jos

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.400 €
4.50 € / mp

Teren intravilan, 4,5 euro/mp, acces asfaltat, ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

38.000 €
2.02 € / mp

Teren agricol 18.800 mp in Cri?eni, langa Vurpa ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

18.800 mp
18.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare 4000 de mp Vintu de jos

Vințu de Jos

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
26.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vintu de Jos

Vințu de Jos

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

21.000 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vintu de Jos

Vințu de Jos

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

23.999 €
32.04 € / mp

Teren Intravilan 749mp zona Vintu de Jos intre ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

749 mp
749 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.500 €
15 € / mp

Teren intravilan 1500 mp de vanzare in Inuri Ju ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

82.000 €
5.99 € / mp

TEREN INTRAVILAN 13700 MP, INURI, VINTU DE JOS

Vințu de Jos

La ~5km distanță

13.700 mp
13.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

14.000 €

Teren intravilan 4.175 mp in Inuri ideal cabana ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

f.s. 155 m
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare 4000 de mp Vintu de jos

Vințu de Jos

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
27.78 € / mp

Teren Intravilan 900 mp| zona Vurpar

Vințu de Jos

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

100.000 €
106.04 € / mp

Teren intravilan in Vintu de Jos

Vințu de Jos

La ~5km distanță

943 mp
943 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

66.000 €
9.04 € / mp

Teren intravilan de vanzare- 7300 mp, in Vintu ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

7.300 mp
7.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

75.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Vințu de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

45.815 €
50.000 €
5.50 € / mp

Teren intravilan 8330 mp de vanzare in Inuri Ju ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

8.330 mp
8.330 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,815 € și 50.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

71.100 €
9 € / mp

Vand teren extravilan in comuna Vintul de Jos - ...

Vințu de Jos

La ~5km distanță

7.900 mp
7.900 mp teren