Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

71 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare in mijlocul localitatii Hapria ...

Hăpria

763 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

22 €
0 € / mp

Vand teren intravilan Teius

Teleac

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

89.580 €
60 € / mp

Teren cu toate utilita?ile, in Teleac/Ciugud, 7 ...

Ciugud

La ~5km distanță

1.493 mp
1.493 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

60.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

23.808 €
8 € / mp

Teren extravilan de vânzare | 2976 mp | Ciugud ...

Ciugud

La ~5km distanță

2.976 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

23.808 €

Teren extravilan de vânzare | 2976 mp | Ciugud ...

Ciugud

La ~5km distanță

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

63.000 €
31.50 € / mp

Teren intravilan in Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

143.100 €
30 € / mp

Teren intravilan in comuna de 4 stele CIUGUD (j ...

Ciugud

La ~5km distanță

4.770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

106.000 €
20 € / mp

Teren extravilan in comuna de 4 stele Ciugud (j ...

Ciugud

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
35.07 € / mp

Teren 4534 mp langa A10 Alba Iulia investitie

Sântimbru

La ~5km distanță

4.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

121.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan, zona Lipoveni, Alba Iuli ...

Lipoveni, Alba Iulia

La ~5km distanță

968 mp
968 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €
56.53 € / mp

Parcela 946mp (teren total 1769mp), Str. Grigor ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.769 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

135.000 €
190.41 € / mp

Teren intravalin - centru - zona de case

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

0 €

Teren cu toate utilitatile

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

121.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan, 968mp, Zona Lipoveni, Al ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

968 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

68.000 €
97.14 € / mp

Teren cu vedere panoramica Str. Iris Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5.500.000 €
110 € / mp

Teren intravilan 5 ha Alba Iulia zona reziden?i ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

95.280 €
120 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile trase pe ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

794 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.04 € / mp

Teren cu PUZ pentru Hala

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

12 €
0 € / mp

5000 m2 pe soseau de centura Alba Iulia

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

152.000 €
18.31 € / mp

Vand teren in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

8.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

180.000 €
2.17 € / mp

Vand teren

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

83.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

48.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

175.770 €
30 € / mp

Teren intravilan zona D, str.Episcop Emilian Bi ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.859 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

La ~10km distanță

471 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50.000 €
117.92 € / mp

Vând teren intravilan

Micești, Alba Iulia

La ~10km distanță

424 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

49.500 €
99 € / mp

500 mp Teren intravilan Alba Orizont 20x25 PUZ ...

Micești, Alba Iulia

La ~10km distanță

500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

36.400 €
93.600 €
20.22 € / mp

Teren parcelabil pentru constructii

Micești, Alba Iulia

La ~10km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren