Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic cu priveliste ...

Central, Cugir

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic, cu privelist ...

Central, Cugir

5.500 mp
5.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

12 €
0 € / mp

Vand teren casa/cabana

Cugir

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

60.000 €
15 € / mp

teren intravilan

Central, Cugir

4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

16.000 €
7.27 € / mp

Teren de vanzare

Căstău

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

387.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE/Teren intravilan construibil/25800 ...

Central, Orăștie

La ~15km distanță

25.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1 €
0 € / mp

Vand Parcele pentru locuinte

Exterior Vest, Orăștie

La ~15km distanță

600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

85.000 €
7.95 € / mp

Teren intravilan de Vanzare Langa autostrada A1 ...

Pianu

La ~15km distanță

10.693 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15 €
0 € / mp

De vanzare 2 parcele de teren in Pianu de Sus s ...

Pianu

La ~15km distanță

3.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
9.62 € / mp

Teren intravilan

Beriu

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16.500 €
13.72 € / mp

Teren de vanzare in Valea Tonii

Sebeșel

La ~15km distanță

1.203 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.100 €
17 € / mp

VAND URGENT TEREN INTRAVILAN

Săsciori

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

34.000 €
17 € / mp

Vând teren in zona " între pârao" , zonă foart ...

Săsciori

La ~15km distanță

2.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1 €
0 € / mp

Teren extravilan 5,8 ha

Mărtinești

La ~20km distanță

58.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Teren Ludești

Orăștioara de Sus

La ~20km distanță

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Vând teren Ludești

Orăștioara de Sus

La ~20km distanță

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.600 €
8 € / mp

Teren de vanzare in Vintu de Jos.

Vințu de Jos

La ~20km distanță

8.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.000 €
3.03 € / mp

Teren de vanzare

Vințu de Jos

La ~20km distanță

3.300 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

11.200 €
8 € / mp

Vand teren in Vintu de Jos

Vințu de Jos

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.400 €
4.50 € / mp

Teren intravilan, 4,5 euro/mp, acces asfaltat, ...

Vințu de Jos

La ~20km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

26 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilant in Vintu de Jos 1597mp

Vințu de Jos

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

100.800 €
32 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Vurpăr

La ~20km distanță

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

71.100 €
9 € / mp

Vand teren extravilan in comuna Vintul de Jos - ...

Vurpăr

La ~20km distanță

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

La ~20km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.400 €
4 € / mp

Teren agricol in apropiere de Sebe?, jud. Alba

Central, Sebeș

La ~20km distanță

42.600 mp
42.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

38.700 €
15.01 € / mp

Teren Intravilan 2579 m2 in Mereteu, Vintu de J ...

Valea Vințului

La ~20km distanță

2.579 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35 €
0.03 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Lancram (Sebes) 1243 m ...

Lancrăm

La ~20km distanță

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20.100 €
3 € / mp

Vand teren agricol Lancram

Lancrăm

La ~20km distanță

6.700 mp teren