Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

23.808 €

Teren extravilan de vânzare | 2976 mp | Ciugud ...

Ciugud

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

23.808 €
8 € / mp

Teren extravilan de vânzare | 2976 mp | Ciugud ...

Ciugud

2.976 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

89.580 €
60 € / mp

Teren cu toate utilita?ile, in Teleac/Ciugud, 7 ...

Ciugud

1.493 mp
1.493 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

60.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Ciugud

Ciugud

600 mp
600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

68.000 €
97.14 € / mp

Teren cu vedere panoramica Str. Iris Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

0 €

Teren cu toate utilitatile

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

135.000 €
190.41 € / mp

Teren intravalin - centru - zona de case

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

121.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan, 968mp, Zona Lipoveni, Al ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

968 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37.000 €
63.57 € / mp

Vând Teren Oarda de Jos

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

582 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

5.500.000 €
110 € / mp

Teren intravilan 5 ha Alba Iulia zona reziden?i ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

95.280 €
120 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile trase pe ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

794 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.04 € / mp

Teren cu PUZ pentru Hala

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €
56.53 € / mp

Parcela 946mp (teren total 1769mp), Str. Grigor ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.769 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

121.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan, zona Lipoveni, Alba Iuli ...

Lipoveni, Alba Iulia

La ~5km distanță

968 mp
968 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare - Loc de casa - Partos, Alba I ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

19.000 €
44.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Partos -Alba Iul ...

Partoș, Alba Iulia

La ~5km distanță

429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.000 €
5 € / mp

vand teren agricol

Oarda

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

22 €
0 € / mp

Vand teren intravilan Teius

Teleac

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

71 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare in mijlocul localitatii Hapria ...

Hăpria

La ~5km distanță

763 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50.000 €
117.92 € / mp

Vând teren intravilan

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

424 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

471 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

93.600 €
52 € / mp

Teren parcelabil pentru constructii

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

32.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Micești

La ~10km distanță

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35 €
0.03 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Lancram (Sebes) 1243 m ...

Lancrăm

La ~10km distanță

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
35.07 € / mp

Teren 4534 mp langa A10 Alba Iulia investitie

Sântimbru

La ~10km distanță

4.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

170.400 €
4 € / mp

Teren agricol in apropiere de Sebe?, jud. Alba

Central, Sebeș

La ~10km distanță

42.600 mp
42.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

52.260 €
39 € / mp

Teren Intravilan, Sebes Alba - 1340 mp

Exterior Vest, Sebeș

La ~10km distanță

1.340 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Ciugud, Județul Alba

Ciugud, o localitate pitorească din Județul Alba, oferă oportunități excelente pentru cei care doresc să investească în terenuri. Acest sat este cunoscut pentru comunitatea sa prietenoasă și pentru peisajele naturale frumoase. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu prețul mediu național de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 83% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 55 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 83 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Ciugud reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Ciugud? Nu rata cele mai noi oferte!