Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

139.900 €
58.29 € / mp

Teren Intravilan 2.400 MP | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Bărăbanț

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

15.302 €
3.35 € / mp

Teren extravilan 4.570 mp Barabant, zona 4 Podu ...

Bărăbanț

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

139.900 €
58.29 € / mp

Teren Intravilan 2.400 MP | TOATE UTILITA?ILE | ...

Bărăbanț

2.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

149.100 €
64.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 2310 mp | BARABAN ...

Bărăbanț

2.310 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

38.900 €

Teren intravilan de vanzare, 389 mp, utilita?i, ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

614.900 €
150.42 € / mp

Teren intravilan | 4088 MP | MICEȘTI | TOATE UT ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

36.378 €
86 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 423mp, zona Mices ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

423 mp
423 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
1

48.900 €
112.41 € / mp

Teren intravilan, 435 mp, zona Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

435 mp
435 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €

Teren intravilan,550 mp,cu autorizatie de const ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
1

319.000 €
48.41 € / mp

Teren Intravilan 6590 mp, posibilitate de parce ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

6.590 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

93.600 €
52 € / mp

Teren parcelabil pentru constructii

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

65.000 €
48.15 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Micesti Alba Iul ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.350 mp
1.350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

36.000 €
80 € / mp

De vanzare teren 450mp intravilan, cu utilitati ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

29.500 €
21.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN PANORAMIC 1400 MP, COMUNA CIUG ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

449 mp
449 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

449 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.900 €
95 € / mp

Teren intravilan de vanzare Alba Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

420 mp
420 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
105.79 € / mp

Teren 397 mp cu autorizație de construire | Car ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

397 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

29.990 €
59.98 € / mp

Teren intravilan 500 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.900 €

Teren intravilan, 435 mp, zona Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250.000 €
43.10 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 5800 MP – Zona Or ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
43.25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 578 mp, zona Cetat ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

578 mp
578 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

46.000 €
69.70 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 660 mp, zona Mices ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

660 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

94.500 €
45 € / mp

Teren pentru casa de vacanta in Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

47.000 €
94 € / mp

Teren Intravilan 500 mp| toate utilitatiile| zo ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

28.000 €
56 € / mp

Teren intravilan | 500 mp | Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

40.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan de vanzare parcele diverse 500 ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

134.345 €
97 € / mp

Teren intravilan 1385 mp | Toate utilitățile | ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.385 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp cu toate utilitatile in ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

518 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Barabant, Județul Alba

Barabant, situat în Județul Alba, oferă oportunități atractive pentru investitori și dezvoltatori datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din această zonă, conform datelor de pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 43.000 euro, cu oferte care încep de la 60.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 51 euro, cu valori ce variază între 12 euro/m² și 88 euro/m², oferind opțiuni variate pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile pe piață pentru o medie de 156 de zile, indicând o cerere stabilă.
  • Tipuri de terenuri: Zona nu are terenuri noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă și bine definită.

Barabant reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!