Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

219.900 €
130.89 € / mp

Teren Intravilan 1.680 MP | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.680 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

750.000 €
131.58 € / mp

Teren intravilan Ultracentral, 5700 mp, zona Sc ...

Ultracentral, Alba Iulia

5.700 mp
5.700 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

1 lună în urmă
1

229.000 €
191.15 € / mp

Teren intravilan,1198 mp,23 ml,Centru Ultracent ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.198 mp
1.198 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

180.000 €
10.40 € / mp

Teren intravilan | 17300 mp | 20 de parcele | S ...

Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

112.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 1400 mp | 16 ml deschidere | ...

Nord-Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

550.000 €
211.54 € / mp

Teren intravilan 2600mp cu Puz aprobat P+3 zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
f.s. 2 m

Agenție

11 luni în urmă
4

45.000 €
24.89 € / mp

Teren de 1808 mp utilitati apa, gaz, curent in ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.808 mp
1.808 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

11 luni în urmă
4

26.000 €
6.84 € / mp

Teren extravilan pentru cabana, 3800 mp, zona-R ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
7

36.000 €
46.15 € / mp

TEREN INTRAVILAN 780mp, zona Parto? - strada Vi ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

780 mp
780 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Teleac cu toate utilitatile

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

95.000 €
55.43 € / mp

De vanzare 1700 teren intravilan toate utilitat ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €
56.53 € / mp

Parcela 946mp (teren total 1769mp), Str. Grigor ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.769 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

48.000 €
11.99 € / mp

De vanzare 4003mp teren , Oarda de Sus

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

181.000 €
62.41 € / mp

Teren intravilan 2900 mp, zona Centru-Alba Iuli ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
7

85.000 €
6.04 € / mp

Teren extravilan 14.000 mp, Drambar Ciugud | so ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.068 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

Mai mult de un an
1

357.500 €
65 € / mp

Teren intravilan, 5500mp, PUZ P+3, hala, etc, z ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.500 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

11 luni în urmă
2

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, cu utilitati si vede ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
7

195.000 €
1.39 € / mp

Teren 14 ha compact langa Lacul Tau Bistra

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

140.000 mp
140.000 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
2

80.000 €
106.67 € / mp

Teren intravilan 750mp in zona Valea Popii

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
2

32.700 €
62.88 € / mp

Teren intravilan, 510mp, zona Nazareth Illit

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

520 mp
520 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
1

69.500 €
15.11 € / mp

Teren extravilan, 4600 mp, Zona Teleac - Golf T ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.600 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
4

100.000 €
4.69 € / mp

Teren extravilan 21300 mp zona Vintu de Jos

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

21.300 mp
21.300 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
2

90.000 €
87.98 € / mp

Teren 1023 mp, front de 23 ml, cu toate utilita ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.023 mp
1.023 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
1

275.000 €
18.97 € / mp

Teren partial intravilan 14500 mp zona industri ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.500 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

8 luni în urmă
3

34.000 €
63.79 € / mp

Teren intravilan | 533 mp | 20 ml deschidere | ...

Exterior Sud, Alba Iulia

La ~5km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

140.000 €
140 € / mp

Teren 1000 mp, utilita?i + autoriza?ie Schit

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €

Teren intravilan cu suprafa?a 454 mp, zona Oriz ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

2 luni în urmă
4

700.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 14000 mp | 35 ml deschidere ...

Est, Alba Iulia

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan | 1000 mp | 18 ml deschidere | ...

Nord-Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

130.000 €
22.60 € / mp

Teren intravilan | 5751 mp | 20 ml | Soseaua de ...

Periferie, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.751 mp teren
Construcții