Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

6 zile în urmă
4

64.000 €
107.74 € / mp

Teren de vanzare pe malul viitorului Lac de Agr ...

Tolstoi, Alba Iulia

La ~5km distanță

594 mp
594 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

96.000 €
18.06 € / mp

Vanzare 5315 mp Teren Intravilan Soseaua de Cen ...

Maier, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.315 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

54.000 €
41.03 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 1316 mp | 35 ml ...

Maier, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.316 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

68.000 €
170 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 400 mp | Toate ...

Maier, Alba Iulia

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

97.500 €
97.70 € / mp

Teren intravilan, 998mp, zona Lalelelor - Schit

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

998 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

130.000 €
123.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1050 mp, zona Schi ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.050 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

Mai mult de un an
1

455.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 4550mp, zona Parc Dendrologic

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.550 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
4

595.000 €
59.23 € / mp

Teren Intravilan 10.046 mp, zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

10.046 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
1

30.600 €
60 € / mp

Teren in zona Podei, 510 mp.

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

510 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

11 luni în urmă
2

235.000 €
200.34 € / mp

Teren intravilan cu casa, 1173 mp, la asfalt, z ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.173 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

220.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, 2000mp, Valea Popii

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
3

550.000 €
211.54 € / mp

Teren intravilan 2600mp cu Puz aprobat P+3 zona ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

10 luni în urmă
2

615.000 €
150 € / mp

Teren Intravilan Zona Cetate, Parcelabil cu Toa ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

89.000 €
77.73 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1145 mp utili, Alba ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.145 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

90.000 €
90 € / mp

Teren construibil, 1000 mp, zona Schit, cu util ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

2.188.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 21880mp, zona Parc Dendrologic

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

21.880 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
2

595.280 €
80 € / mp

Teren intravilan, 7441mp, zona Lidl Cetate

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

7.441 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
1

64.000 €
64 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, Schit - Alba Iulia

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
4

98.900 €
132.40 € / mp

Teren intravilan 747 mp, zona Cetate, cu autori ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

747 mp teren
f.s. 25 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 98,900 € și 99.000 €
Agenție

Mai mult de un an
4

49.900 €
73.82 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 676 mp | 26 ml ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

676 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

195.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare, 3900 mp, zona skit

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.900 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
68 € / mp

Teren 1250 mp, zona Kaufland

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.250 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

9 luni în urmă
3

90.000 €
150 € / mp

Teren intavilan | Autorizatie constructie | 600 ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

95.000 €
95.19 € / mp

Teren intravilan, 998mp, zona Schit

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

998 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

90.000 €
180 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, deschidere la doua st ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

45.000 €
59.06 € / mp

Teren intravilan 762 mp, zona Schit Alba Iulia

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

762 mp teren
f.s. 66 m
Agenție

Mai mult de un an
4

90.000 €
89.91 € / mp

Teren intravilan | 1001 mp | 17 ml deschidere | ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

65.000 €
130 € / mp

Teren Intravilan | 500 mp | 14 ml deschidere | ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

535.000 €
130.49 € / mp

TEREN Intravilan 4100 mp D=36 m CETATE Dealul ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

336.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan 2800 mp parcelat 430-600 mp PU ...

Cetate, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții