Proprietar
Proprietăți unice: 29
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

210.000 €
30.49 € / mp

Teren Intravilan Joita, 6888 mp, utilitati, la ...

Joița

6.888 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

18.700 €
44.52 € / mp

TEREN INTRAVILAN 420 mp la 20 minute de Bucure ...

Joița

420 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

29.999 €
34.21 € / mp

Teren Joita (Giurgiu)

Joița

877 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

320.000 €
50 € / mp

Teren parcelabil, intravilan, 6400mp cu casa re ...

Joița

6.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.000 €
26 € / mp

Joita Giurgiu - Intravilan - 1000 mp

Joița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

951.665 €
650.000 €
35.75 € / mp

Teren industrial de vanzare - Autostrada A1 Buc ...

Joița

26.620 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

243.000 €
252.000 €
27 € / mp

OFERTA Teren pentru dezvoltare imobiliara 19 lo ...

Joița

9.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

207.200 €
222.000 €
28 € / mp

Teren ntravilan , 7400 mp, Bacu

Joița

7.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

72.000 €
76.000 €
36 € / mp

Teren intravilan , 2000 MP,Joita

Joița

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

15.000 €
2.34 € / mp

Terenuri de vânzare in apropierea bucurestiului ...

Joița

6.400 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

321.200 €
22 € / mp

VAND TEREN BACU 15.000MP

Joița

14.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

400.000 €
13.33 € / mp

Vanzari Terenuri

Joița

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

500.000 €
25 € / mp

TEREN CTPARK A1

Joița

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

128.800 €
28 € / mp

FARA COMISIOANE in Joita aproape de drumul asfa ...

Joița

4.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42.000 €
30 € / mp

Teren 1400 mp, intravilan construibil, în Joița

Joița

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

4.500.000 €
112.50 € / mp

Teren 40000 mp autostrada A1 langa depozitele E ...

Joița

40.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

252.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare Bacu

Joița

6.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

21.780 €
45 € / mp

Vand teren Bacu

Joița

484 mp
484 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

180.000 €
77.42 € / mp

TEREN INTRAVILAN la 20 minute de Bucuresti

Joița

2.325 mp
2.325 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

97.500 €
65 € / mp

FARA COMISIOANE LOTURI TEREN CONSTRUCTII HALE i ...

Joița

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

339.900 €
370.800 €
16.50 € / mp

Teren Intravilan Cu iesire la A0- Vanzare

Joița

20.600 mp
20.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €

Teren Joita (Giurgiu)

Joița

f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
5

43.000 €
112.57 € / mp

Loturi 382mp, 514mp, strada principala, toate u ...

Joița

382 mp
382 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

38.000 €
47.50 € / mp

Teren de vanzare,proiect de casa,Cartierul Olan ...

Joița

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.700 €
33 € / mp

Teren constructii intravilan 900m Joita-Giurgiu ...

Joița

900 mp
900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
5 € / mp

Cosoba, teren 7600 mp intravilan pe str Guliei

Joița

7.600 mp
7.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

1.050.000 €
46.05 € / mp

Teren de vanzare - 22800mp - Parc Industrial km ...

Joița

22.800 mp
22.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

515.600 €
40 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CONUNA JOITA SAT BACU JUD G ...

Joița

12.890 mp
12.890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare / Bacu, comuna Joita / 10 minu ...

Joița

1.454 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

22.000 €
11 € / mp

Teren Mihailesti 2000mp

Popești

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Joita, Județul Giurgiu

Joita, situată în Județul Giurgiu, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori, având un acces facil la București. Analiza pieței de terenuri de vânzare pe Imoradar24.ro relevă următoarele informații esențiale:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 128.000 euro, cu oferte ce încep de la 15.000 euro, până la 4.500.000 euro pentru proprietăți de mari dimensiuni.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, cu 10% din oferte fiind considerate accesibile.
  • Dimensiuni variate: Cele mai mici terenuri disponibile au o suprafață de 3.800 m², iar cele mai mari ajung până la 22.800 m².
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 28 euro, cu valori care pot ajunge până la 120 euro/m² pentru terenuri deosebite.
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile rămân online în medie timp de 168 de zile, ceea ce indică o piață activă.