Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

105.000 €
42.86 € / mp

Teren situat in zona Bucium- Pietrarie

Pietrărie, Iași

2.450 mp teren
f.s. 165 m
Livadă
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
6

80.000 €
40 € / mp

Teren Barnova !

Pietrărie, Iași

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

46.000 €
27.06 € / mp

Teren de Vanzare - parcelabil | Petrarie - Burn ...

Pietrărie, Iași

1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
29.41 € / mp

Teren de Vanzare – 850 mp | Petrarie – Burnova ...

Pietrărie, Iași

850 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.900 €
25 € / mp

Teren 2,596mp sat Pietraria, comuna Barnova

Pietrăria

La ~5km distanță

2.596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.500 €
43.50 € / mp

De vanzare teren intravilan in Vi?ani (100 mp)

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €
50 € / mp

COMISION 0% CUMPARATOR - Teren intravilan 900 m ...

Bârnova

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
35.000 €
27 € / mp

Barnova sat Cercu TEREN 1000mp Intravilan zona ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

32.805 €
45 € / mp

Visan str Castanul Unirii TEREN 729mp cu dubla ...

Bârnova

La ~5km distanță

729 mp
729 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
48.08 € / mp

Teren de 520mp de vanzare, utilita?i disponibil ...

Bârnova

La ~5km distanță

520 mp
520 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
54.17 € / mp

Teren intravilan 1.200 mp Bucium Visan, aproape ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

246.000 €
139.30 € / mp

Spatiu versatil 296mp, teren 1766mp, Visan

Bârnova

La ~5km distanță

1.766 mp
1.766 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

170.000 €
15.04 € / mp

Teren intravilan 11.300mp, Barnova, cu acces au ...

Bârnova

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
70 € / mp

Teren Visan - priveliste deosebita

Bârnova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

42.000 €
38.18 € / mp

Teren de vanzare in Barnova Iasi

Bârnova

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

55.000 €
61.11 € / mp

Teren intravilan 900 mp Vi?an zona TLT Toate ut ...

Bârnova

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, langa case

Bârnova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

22.440 €
30 € / mp

Teren parcele, de la 748mp la 3024mp, Barnova S ...

Bârnova

La ~5km distanță

748 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.500 €
44.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Bârnova ...

Bârnova

La ~5km distanță

924 mp teren
f.s. 7 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.500 €
44.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare Barnova, Ia?i,

Bârnova

La ~5km distanță

924 mp
924 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

65.000 €
50.78 € / mp

Teren Intravilan 1280m2, Visan, str. Eroilor, i ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.280 mp
1.280 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

99.000 €
15.68 € / mp

Teren intravilan - 6315 mp – Pietraria , ...

Bârnova

La ~5km distanță

6.315 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

25.500 €
30 € / mp

Teren Intravilan 850 sau 1000 mp | PAUN | Acces ...

Bârnova

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

113.600 €
80 € / mp

Bucium - Shamrock Inn, 1420mp intravilan de van ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.420 mp
1.420 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

64.000 €
64 € / mp

Teren intravilan, 1000mp, toate utilitatile, Ba ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

121.000 €
35 € / mp

Teren extravilan, 3457 mp, deschidere 50 ml, zo ...

Bârnova

La ~5km distanță

3.457 mp
3.457 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

51.480 €
60 € / mp

Teren intravilan in zona Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

858 mp
858 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

32.000 €
45.20 € / mp

Teren langa padure, liniste, natura si privelis ...

Bârnova

La ~5km distanță

708 mp
708 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

47.900 €
37.25 € / mp

De Vanzare Teren 1,286mp Barnova - Str. Camil P ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.286 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

55.000 €
45.83 € / mp

Teren, 1200mp, strada principala Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren

Terenuri de vânzare în Pietrarie, Iași

Pietrarie, un cartier din Iași, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 46.000 euro, cu oferte începând de la 23.000 euro și ajungând până la 80.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 52 euro, cu valori variind între 27 euro/m² și 55 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în această zonă.

Pietrarie, Iași, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Pietrarie!