Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.690.120 €
1,234.00 € / mp

DE VÂNZARE : teren 2180 mp , zona centrală, pod ...

Mircea cel Bătrân, Iași

2.180 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

175 €
0.14 € / mp

Teren intravilan de vanzare Galata

Mircea cel Bătrân, Iași

1.260 mp
1.260 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

500.000 €
516.00 € / mp

Teren Intravilan Cu PUZ P+4E - Mircea Cel Batra ...

Mircea cel Bătrân, Iași

969 mp
969 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

342.500 €
400.58 € / mp

teren intravilan semicentral Iasi cu autorizati ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

855 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

12.500 €
25 € / mp

Vand sau schimb Teren Valea Ursului,Tomesti

Alexandru cel Bun, Iași

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

160.000 €
61.12 € / mp

Teren intravilan 2618 mp IASI- Strugurilor

Strugurilor, Iași

La ~5km distanță

2.618 mp
2.618 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
4

160.000 €
61.54 € / mp

Teren intravilan 2618 mp IASI- Strugurilor

Strugurilor, Iași

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

10 luni în urmă
5

2.500.000 €
943.40 € / mp

Teren - 2650 mp - Apart Hotel ( 2S+P+M+11 E ) ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

875.000 €
175 € / mp

Teren 5000 mp, deschid f. buna a 2 strazi, ?os ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

44.900 €
59.08 € / mp

Teren pentru vila cu personalitate Bucium prive ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

760 mp
760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

55.500 €
150 € / mp

Teren de vanzare + autorizatie Parter + Etaj, V ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

370 mp
370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

14.204 €

Teren fe vinzare.

Central, Iași

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

724.000 €
886.000 €
800 € / mp

Teren Intravilan 900 mp in Zona Palas, Ia?i

Central, Iași

La ~5km distanță

905 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
54.17 € / mp

Teren 1200 mp cu autoriza?ie casa P+E, Horpaz

Central, Iași

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

250.000 €
100 € / mp

Vanzare teren Iasi

Central, Iași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
1

140.000 €
41.18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3400 mp, zona Mant ...

Central, Iași

La ~5km distanță

3.400 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

11 luni în urmă
1

79.000 €
302.68 € / mp

Teren intravilan 261 mp iasi

Central, Iași

La ~5km distanță

261 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
4

450.000 €
4,017.86 € / mp

Teren ultracentral, zona Palas

Ultracentral, Iași

La ~5km distanță

112 mp
112 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
318.84 € / mp

Podul de Fier - 345mp, teren intravilan, toate ...

Central, Iași

La ~5km distanță

345 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

173.000 €
92.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Sorog ...

Periferie, Iași

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

200.000 €
7.14 € / mp

Teren 2,8 ha, langa Autostrada, utilitati aproa ...

Central, Iași

La ~5km distanță

28.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

8 luni în urmă
2

1.250.000 €
93.98 € / mp

Ansamblu industrial 13300 mp cu hale si utilita ...

Exterior Vest, Iași

La ~5km distanță

13.300 mp teren
f.s. 80 m
Construcții
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
3

250.000 €
25 € / mp

Oportunitate dezvoltare rezidentiala agrement, ...

Exterior Sud, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

328.600 €
100 € / mp

Teren intravilan de 3286 mp, în Iași

Central, Iași

La ~5km distanță

3.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

34.999 €
194.44 € / mp

1000MP Rediu-Tautesti view la iazu tautesti!

Central, Iași

La ~5km distanță

545 m

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

417.268 €
344.850 €
86.93 € / mp

Teren industrial 4800 mp cu deschidere la E85, ...

Exterior Vest, Iași

La ~5km distanță

4.800 mp teren
f.s. 40 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

139.475 €
25 € / mp

teren extravilan Podu Iloaiei

Central, Iași

La ~5km distanță

5.579 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

2.250.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 25000 mp, Mall Moldova

Central, Iași

La ~5km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €
76.92 € / mp

Proprietar vand teren intravilan 650mp,asfalt,t ...

Central, Iași

La ~5km distanță

650 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

33.000 €
55 € / mp

Teren de vanzare, persoana fizica, 600mp Aronea ...

Central, Iași

La ~5km distanță

600 mp teren