Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

20.000 €
2.67 € / mp

Particular 7500 mp Teren extravilan Vulcan BV

Vulcan

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €
51.72 € / mp

Teren Vulcan Brasov (Parcela casa in intravilan ...

Vulcan

La ~5km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.000 €
26.02 € / mp

Teren cu cabana tip A frame in Vulcan Brasov

Vulcan

La ~5km distanță

1.153 mp
1.153 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

37.000 €
18.50 € / mp

Vand 2000 mp Vulcan - zona cabane

Vulcan

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

45.000 €
53.96 € / mp

Vand teren Com Vulcan Brasov

Vulcan

La ~5km distanță

834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

105.000 €
17.50 € / mp

Teren extravilan pa?une 6.000 mp Cristian, Bra? ...

Cristian

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 120.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

76.000 €
38 € / mp

Propietar - Vand Teren intravilan 652,6 m2 - Cr ...

Cristian

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

109.000 €
109 € / mp

Vand teren de 1000 mp in Cristian (Bra?ov) cu u ...

Cristian

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

164.700 €
129.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Poiana Dorobei, C ...

Cristian

La ~5km distanță

1.267 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.400 €
60 € / mp

Vând teren intravilan Cristian-Brașov

Cristian

La ~5km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

283.900 €
85 € / mp

Vand teren in Cristian

Cristian

La ~5km distanță

3.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

87.200 €
80 € / mp

Vand teren intravilan Cristian

Cristian

La ~5km distanță

1.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

99.900 €
92.67 € / mp

Teren intravilan Cristian Bra?ov | Zona lini?ti ...

Cristian

La ~5km distanță

1.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

47.920 €
80 € / mp

Vand teren intravilan Cristian, Brasov

Cristian

La ~5km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

99.900 €
92.67 € / mp

Teren intravilan Cristian Brasov | Zona linisti ...

Cristian

La ~5km distanță

1.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

330.000 €
55 € / mp

Teren intravilan in Cristian

Cristian

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

380.000 €
15.25 € / mp

Teren de vânzare, 24.911 mp

Nord-Est, Codlea

La ~10km distanță

24.911 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

355.600 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare Codlea

Central, Codlea

La ~10km distanță

3.556 mp
3.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50 €
0.03 € / mp

Vand Teren Intravilan Industrial PUZ Codlea Bra ...

Codlea

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

2.000.000 €
52.03 € / mp

Teren de vanzare cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE

Central, Codlea

La ~10km distanță

38.440 mp
38.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

34.900 €
38.99 € / mp

Teren intravilan 895 Mp schimb cu apartament sa ...

Nord, Codlea

La ~10km distanță

895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

22.000 €
51.76 € / mp

Vand teren extravilan 425mp

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

47.596 €
105.30 € / mp

Terenuri intravilan de vanzare in Codlea / Bras ...

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

452 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.460.000 €
24 € / mp

EXCLUSIVITATE-10 ha teren intravilan, curti con ...

Central, Codlea

La ~10km distanță

102.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Nord, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

200.000 €
5 € / mp

Teren 40,000mp irigabil Codlea / DJ 112A

Nord, Codlea

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

320.000 €
32 € / mp

Teren de vanzare

Central, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

33.000 €
7.67 € / mp

Teren intravilan construibil Poiana Marului, Br ...

Poiana Mărului

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
12

25.000 €

De vanzare teren

Poiana Mărului

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
8

15.500 €
4.12 € / mp

Vand teren extravilan Poiana Marului Brasov

Poiana Mărului

La ~10km distanță

3.760 mp teren