Proprietar
Proprietăți unice: 41
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
1

36.000 €
16.67 € / mp

Teren 2160 mp Hemeius, jud. Bacau

Hemeiuș

2.160 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
33.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Hemeiu ...

Hemeiuș

2.971 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
6

59.900 €
27.26 € / mp

Teren Intravilan Hemeiu?

Hemeiuș

2.197 mp
2.197 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
2

130.000 €
20.97 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6200mp Hemeiu?, jud ...

Hemeiuș

6.200 mp
6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

32.500 €
34.57 € / mp

Teren Intravilan Hemeiu? 940mp | Deschidere 40m ...

Hemeiuș

940 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
78.20 € / mp

Teren intravilan Hemeiuș

Hemeiuș

422 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

136.000 €
21.94 € / mp

Teren intravilan 6.200 mp –Hemeiuș

Hemeiuș

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

87.000 €
34.80 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp- Hemeiuș

Hemeiuș

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

66.550 €
30.25 € / mp

Teren intravilan 2200 mp Hemeius Bacau

Hemeiuș

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

61.200 €
17 € / mp

De vanzare teren intravilan Hemeius Bacau

Hemeiuș

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

49.000 €
37.69 € / mp

Hemeiusi (Parcul Dendrologic) lot de teren 1300 ...

Hemeiuș

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

44.900 €
71.96 € / mp

Hemeius 624 mp teren de casa

Hemeiuș

624 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

100.000 €
33.33 € / mp

Hemeius, 3000 mp -teren intravilan, utilitati

Hemeiuș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

79.800 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bacau Calea Moldove ...

Hemeiuș

5.105 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

26.000 €
39.16 € / mp

Teren intravilan multifunctional, Hemeius. PRET ...

Hemeiuș

664 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

14.175 €
25 € / mp

Loturi teren 567 mp - Hemeius - Pensiunea Lored ...

Hemeiuș

567 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

232.500 €
75 € / mp

Vand Teren intravilan Hemeiusi Langa Scoala

Hemeiuș

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

36.000 €
16.67 € / mp

Teren 2160 mp Hemeius, jud. Bacau

Hemeiuș

2.160 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Hemeiuș

7.774 mp
7.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

48.000 €
71.64 € / mp

Teren de vanzare 670mp, utilita?i disponibile

Hemeiuș

670 mp
670 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

50.000 €
52.19 € / mp

Teren Fantanele, 2 loturi , total 958 mp, utili ...

Hemeiuș

958 mp
958 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

36.500 €
52.14 € / mp

Teren intravilan 700 mp,Aleea Coloneilor,toate ...

Hemeiuș

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

55.000 €
12.57 € / mp

De vanzare doua loturi de teren in Fantanele-Ba ...

Hemeiuș

4.374 mp
4.374 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
17.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare 538 mp, FANTANELE, ...

Hemeiuș

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

26.000 €
27.000 €
26 € / mp

Teren intravilan in Fantanele de Hemeius | de v ...

Hemeiuș

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
30.77 € / mp

Vand teren in hemeiusi 1300m2

Hemeiuș

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

31.900 €
20.96 € / mp

Teren intravilan 1.522mp Hemeiu? / Calea MOLDOV ...

Hemeiuș

1.522 mp
1.522 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

14.500 €
29 € / mp

Loturi de teren pentru constructie casa | Lilie ...

Hemeiuș

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

58.900 €
63.500 €
58.90 € / mp

De vanzare 1.000mp, Teren Lilieci / Calea Moldo ...

Hemeiuș

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

68.000 €
34 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, deschidere 15,8 ml, z ...

Hemeiuș

2.000 mp
2.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Hemeiuș, Județul Bacău

Hemeiuș, situat în județul Bacău, oferă oportunități atractive pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru liniștea sa și accesibilitatea față de orașele din apropiere. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Hemeiuș, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte ce încep de la 600 euro și ajung până la 110.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat ajunge la 50 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile din Hemeiuș sunt listate, în medie, timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 12% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.

Hemeiuș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, într-o zonă liniștită, dar bine conectată. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Hemeiuș? Verifică acum ofertele disponibile!