Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

89.500 €
17.90 € / mp

De vanzare teren intravilan in Halchiu, 5000 mp

Hălchiu

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare, 500mp, acces pavat

Hălchiu

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

134.750 €
1.75 € / mp

Teren parc fotovoltaic, ferma de vanzare - 77.0 ...

Hălchiu

77.000 mp
77.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

58.900 €
29.45 € / mp

Vand teren 2000 mp, FS 20, Halchiu Brasov, 5890 ...

Hălchiu

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.000.000 €
100 € / mp

Parcela Teren 10000m,Stupinii Noi,Strada Bresan ...

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
40 € / mp

Vand teren intraviran Brasov

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
40 € / mp

Vand teren intraviran 5000 mp.Brasov=Stupini DN ...

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.320.000 €
22 € / mp

Oferta! Teren 60.000 mp la ieșirea Brașov - Pot ...

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

32.500 €
65 € / mp

500 mp in Stupini str Bressan

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

43.495 €
51.97 € / mp

Vand teren intravilan 837 mp in BRASOV cartier ...

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

837 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

8.762 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

72.500 €
86.62 € / mp

Teren intravilan, Stupini, str. Baciului, desch ...

Stupini, Brașov

La ~5km distanță

837 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

70.000 €
10 € / mp

Teren extravilan Bod-Brasov cu PUZ in elaborare

Bod

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

39.500 €
49.38 € / mp

Proprietar teren in Bod, cu proiect si autoriza ...

Bod

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

36.000 €
48 € / mp

Parcela 750mp Bod dinspre Sampetru

Bod

La ~10km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €
52.31 € / mp

Teren intravilan intre Bod si Sanpetru

Bod

La ~10km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

700.000 €
35 € / mp

2ha cu front la DJ103, Bod – Sanpetru

Bod

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

37.500 €
15 € / mp

Oportunitate Bod: Teren 2500mp intravilan, util ...

Bod

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

41.600 €
52 € / mp

Teren Intravilan 800mp / 52 mp Bod-Brasov

Bod

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

15.000 €
30 € / mp

Vand teren 500 mp cu 15000 euro

Bod

La ~10km distanță

500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

300.000 €
6 € / mp

Teren agricol 5 ha, parcela compacta

Bod

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

La ~10km distanță

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

La ~10km distanță

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

32.000 €
49.23 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si curent electric

Bod

La ~10km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.320 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare, utilitati disponib ...

Sânpetru

La ~10km distanță

461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

300.000 €
62.50 € / mp

Teren spatiu comercial de 4800mp

Sânpetru

La ~10km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.000 €
48.17 € / mp

Vanzare Teren Sanpetru

Sânpetru

La ~10km distanță

2.076 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95.700 €
60 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE SANPETRU- 1595 m2

Sânpetru

La ~10km distanță

1.595 mp
1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

163.000 €
65.20 € / mp

Teren Sanpetru Intravilan 1250mp-2500mp (65-78e ...

Sânpetru

La ~10km distanță

2.500 mp teren