Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
5.37 € / mp

Teren intravilan Taca?ele, 12.095 mp, front str ...

Vârfurile

La ~5km distanță

12.095 mp
12.095 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
5.37 € / mp

Teren intravilan – Tăcașele, 12.095 mp, front s ...

Avram Iancu (Vârfurile)

La ~10km distanță

12.095 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

26.399 €
27.493 €
21.17 € / mp

Teren intravilan de vanzare Tisa Noua

Tisa

La ~10km distanță

1.247 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

25.000 €
2.50 € / mp

Teren extravilan, 1 ha, in ora?ul Sebi?, Arad

Pleșcuța

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

45.800 €
0.22 € / mp

Pasune 21 ha pretabila pentru panouri fotovolta ...

Pleșcuța

La ~10km distanță

210.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

255.560 €
4.35 € / mp

Teren de vanzare in Vascau_OMV Petrom SA

Nord, Vașcău

La ~15km distanță

58.738 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
5.77 € / mp

Teren intravilan + teren extravilan, suprafață ...

Nucet

La ~15km distanță

8.489 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

30.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare

Central, Nucet

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

20 €
0 € / mp

Vand teren constructie casa, sat Sarbesti, jud. ...

Sârbești

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

22.000 €
12.33 € / mp

Teren Avram Iancu Jud Alba

Avram Iancu

La ~20km distanță

1.784 mp
1.784 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

34.457 €
2.50 € / mp

Vand teren intravilan Comuna Avram Iancu, Judet ...

Avram Iancu

La ~20km distanță

13.783 mp
13.783 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

12 €
0 € / mp

Teren intr-o zona unica, spectaculoasa

Avram Iancu

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

10.900 €
21.80 € / mp

Parcele de 500 mp in intravilanul Galbena, AB - ...

Galbena

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

90.000 €

Teren 2 ha, cu padure proprie ?i panorama spre ...

Galbena

La ~20km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

33.000 €
2 € / mp

Teren rural de 16500 mp cu utilita?i

Tomești

La ~20km distanță

16.500 mp
16.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

10.500 €
9.72 € / mp

Loc de casa 1080 mp in Gurahont, cart. Iosasel

Gurahonț

La ~20km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

13.900 €
8.29 € / mp

Loc de casa in Pescari

Gurahonț

La ~20km distanță

1.676 mp
1.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

43.800 €
5 € / mp

Vand teren intravilan Gurahont, str. Crisan(fos ...

Gurahonț

La ~20km distanță

8.760 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
17.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp zona Lac Stei

Ștei

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

23.000 €
5.08 € / mp

Teren 4524 mp langa ?tei

Central, Ștei

La ~20km distanță

4.524 mp
4.524 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

117.000 €
5.02 € / mp

Teren intravilan Drumul Regelui,Va?a de Sus 213 ...

Vața de Jos

La ~20km distanță

23.321 mp
23.321 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

70.500 €
20 € / mp

Va?a .Termal Spa Transilvania

Vața de Jos

La ~20km distanță

3.525 mp
3.525 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
44.91 € / mp

Teren pentru cabana in Vartop, Arieseni

Arieșeni

La ~20km distanță

1.002 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

40.000 €
13.27 € / mp

Teren intravilan 3015 mp, Garda de Sus, Ghetaru ...

Arieșeni

La ~20km distanță

3.015 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 luni în urmă
3

15.500 €
62 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~20km distanță

250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

336.000 €
420.000 €
6 € / mp

Proprietar, vand teren ?i gospodarie in comuna ...

Arieșeni

La ~20km distanță

56.000 mp
56.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

42.500 €
25 € / mp

RECO Teren intravilan in Arieseni 1700mp cu Uti ...

Arieșeni

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

125.800 €
18.17 € / mp

Teren 7000mp Arieseni

Arieșeni

La ~20km distanță

6.923 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
4

19.499 €
78.00 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

La ~20km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

285.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Arieseni, jud. A ...

Arieșeni

La ~20km distanță

20.012 mp teren
Construcții