Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

82.500 €
10.21 € / mp

Teren Ciocanesti 8.083 MP

Urziceanca

La ~5km distanță

8.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Priseaca 6796mp

Priseaca

La ~5km distanță

6.796 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

12.600 €
30 € / mp

Terenuri cu curent, gaze, in rate 500 luna Tart ...

Răcari

La ~5km distanță

420 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

La ~5km distanță

453 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

18.000 €
42.86 € / mp

Teren de vanzare in Racari judetul Dambovita

Răcari

La ~5km distanță

420 mp
420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

25.500 €
56.29 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN situat in oras Racari, ...

Răcari

La ~5km distanță

453 mp
453 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

341.000 €
7.26 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare in Colacu, Raca ...

Răcari

La ~5km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

85.000 €
93.82 € / mp

Teren parcelabil imprejmuit in cartier exclusiv ...

Răcari

La ~5km distanță

906 mp
906 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

62.500 €
19.00 € / mp

Racari - str Republicii - 3290ml - deschidere 2 ...

Răcari

La ~5km distanță

3.290 mp
3.290 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | Ideal parcelare 12-18 l ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

99.000 €
140.000 €
7.25 € / mp

Racari - Teren - 13659 mp - intravilan - constr ...

Răcari

La ~5km distanță

13.659 mp
13.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

33.000 €
1.47 € / mp

Teren de vanzare

Bâldana

La ~5km distanță

22.500 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

25.709 €
1.70 € / mp

Teren 15.123mp, Baldana-Racari Tartasesti, DC15 ...

Bâldana

La ~5km distanță

15.123 mp teren
f.s. 16.739999771118 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
5

12.500 €
25 € / mp

Baldana/Tartaresti/Teren intravilan /extravilan ...

Bâldana

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

459.000 €
1.70 € / mp

sat Băldana, comuna Tartasesti, proiect pe ...

Bâldana

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

8.815 €
8.96 € / mp

Teren de vanzare Baldana

Bâldana

La ~5km distanță

984 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

14.520 €
36.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare-Ciocanesti Dambovit ...

Ciocănești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

998.200 €
14 € / mp

De vanzare teren Dambovita/Ciocanesti

Ciocănești

La ~5km distanță

71.300 mp
71.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

90.134 €
11 € / mp

Teren Ciocanesti- Decindea-Padure / Drumul Comu ...

Ciocănești

La ~5km distanță

8.194 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

49.000 €
30.32 € / mp

Teren INTRAVILAN Comuna Ciocanesti

Ciocănești

La ~5km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

36.250 €
29 € / mp

Vand Teren dambovita

Ciocănești

La ~5km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

390.000 €
1.46 € / mp

Teren Extravilan | Tartasesti - Bildana | 27 HA ...

Ciocănești

La ~5km distanță

267.526 mp
267.526 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

8.900 €
16.92 € / mp

Loturi de teren de vanzare in sat Cre?u, jud Da ...

Ciocănești

La ~5km distanță

526 mp
526 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

57.600 €
6 € / mp

SUPER OCAZIE SE VINDE TEREN IN CREVEDIA-CIOCANE ...

Ciocănești

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

0 €

Profita acum de oferta de Pa?te!!! Lot lini?tit ...

Cocani

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 40 m
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 10,700 € și 12.800 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.000 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan, comuna Crevedia, jud ...

Cocani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

47.974 €
17 € / mp

Refugiu la marginea padurii — 2822 mp de linist ...

Cocani

La ~5km distanță

2.822 mp teren
f.s. 144 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă

10.000 €
20 € / mp

Vanzari teren Crevedia 20km bucuresti zona rezi ...

Cocani

La ~5km distanță

500 mp teren