Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 2
Agenție

10 luni în urmă
5

1.600.000 €
108.96 € / mp

Teren de vanzare in Gherla, Strada Clujului 14 ...

Nord-Vest, Gherla

14.684 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

392.000 €
130,666.67 € / mp

Teren de vanzare in Gherla, Strada Clujului 3. ...

Exterior Est, Gherla

3,55 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

223.300 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Gherla, Strada Dejului 4.0 ...

Nord-Est, Gherla

4.060 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

2.526.370 €
110 € / mp

De vanzare in Gherla, Strada Hasdatii, 22.967m& ...

Sud-Vest, Gherla

22.967 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

900.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare 2 parcele total 18.000m²/50€ m ...

Exterior Sud, Gherla

18.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
75 € / mp

Teren intravilan Gherla Str Codrului 1400mp toa ...

Central, Gherla

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

17.500 €
10.06 € / mp

Teren intravilan in sat Feldioara, comuna Catin ...

Central, Gherla

1.740 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

120.000 €

Cabana in zona Gherla, teren 1617 mp, zona lini ...

Central, Gherla

f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
1

130 €
0.26 € / mp

Parcele teren str. Hasdatii

Central, Gherla

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

15.000 €

Teren superb 2.500 mp in Nicula lini?te, natura ...

Central, Gherla

f.s. 31 m
Agenție

2 luni în urmă
11

104.000 €

Oportunitate investi?ionala-Proprietate cu lac ...

Central, Gherla

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.000 €
39 € / mp

Vand parcele teren pentru case in Gherla

Gherla

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

1.882.350 €
75 € / mp

Teren intravilan, 25.098mp, Complex Turistic Ba ...

Central, Gherla

25.098 mp
25.098 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.000 €
39 € / mp

Vand teren 1000 mp pentru constructie casa

Mintiu Gherlii

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

114.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 5.700 mp, la doar ...

Mintiu Gherlii

La ~5km distanță

5.700 mp
5.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

120.000 €
74.21 € / mp

Cabana in zona Gherla, teren 1617 mp, zona lini ...

Mintiu Gherlii

La ~5km distanță

1.617 mp
1.617 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
20

300.000 €
2,678.57 € / mp

Oportunitate investitie- teren industrial, cu c ...

Mintiu Gherlii

La ~5km distanță

4.191 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Bunesti (varianta)

Bunești

La ~5km distanță

9.346 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
0.77 € / mp

Terenuri extravilane pasune 3,5 ha. Nicula,Gher ...

Nicula

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

60.000 €
8.96 € / mp

Teren Fizesu Gherlii 6700 mp

Fizeșu Gherlii

La ~5km distanță

6.700 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

37.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan 1613 mp in comuna Geaca | Idea ...

Fizeșu Gherlii

La ~5km distanță

1.613 mp
1.613 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

60.000 €
8.96 € / mp

Teren Fizesu Gherlii 6700 mp

Fizeșu Gherlii

La ~5km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

37.000 €
10.22 € / mp

Teren extravilan 3621 mp, in Petrestii de Mijlo ...

Petrești

La ~5km distanță

3.621 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

6 luni în urmă
15

24.000 €
34.29 € / mp

Teren intravilan cu priveliste spectaculoasa Pe ...

Petrești

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

62.000 €
31 € / mp

Teren intravilan pentru investitie -2000mp - ?u ...

Petrești

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

39.999 €
34.78 € / mp

Teren intravilan 1150 mp cu cabana si balta, Sa ...

Petrești

La ~5km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

39.999 €
16.67 € / mp

Teren 2.400 mp cu 72m asfalt, utilitati la limi ...

Petrești

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50 € / mp

Teren 900 mp Rascruci | PUZ | 2 fronturi | Util ...

Bonț

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.000 €

Teren de 11200mp cu poten?ial pentru investi?ii ...

Bonț

La ~5km distanță

f.s. 41 m
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €

Teren de 26000mp cu poten?ial pentru investi?ii ...

Bonț

La ~5km distanță

f.s. 95 m

Terenuri de vânzare în Gherla, Județul Cluj

Gherla, o localitate cu istorie bogată, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 561.000 euro, cu oferte care încep de la 35.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 2.526.370 euro, reflectând potențialul de dezvoltare al zonei.
  • Comparativ cu media națională: Prețul mediu din Gherla este semnificativ mai mare decât media națională de 100.489 euro, ceea ce subliniază nivelul de cerere din această localitate.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 55 euro, cu valori variind între 18 euro/m² și 115 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o selecție limitată.

Gherla reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare cu potențial de dezvoltare, având în vedere prețurile competitive și oportunitățile de investiție. Explorează acum terenurile disponibile și găsește-ți viitorul proiect!