Proprietăți unice: 154
Proprietari: 34
Agenție
Comision 0%

9 ore în urmă
2

150.000 €
300 € / mp

Teren rezidential CENTRAL

Central, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

166.200 €
80.02 € / mp

De vanzare teren intravilan in Galati, str. Mac ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

300.000 €
60 € / mp

Vand teren zona industriala

Exterior Vest, Galați

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Galați

500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

42.000 €
12 € / mp

Intravilan Filesti cu certificat urbanism const ...

Țiglina 1, Galați

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

495 €
22.50 € / mp

De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Ba ...

Vest, Galați

22 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
110 € / mp

Teren intravilan de vânzare zona Arcașilor I G ...

Exterior Nord, Galați

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

46.000 €
20.91 € / mp

Teren constructii zona Filesti

Periferie, Galați

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.900 €
6.50 € / mp

teren malul Catusei pentru gradina sau agrement ...

Micro 19, Galați

600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
3

39.000 €
180.56 € / mp

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Barie ...

Nord, Galați

216 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

135.000 €
40.06 € / mp

Oportunitate Investiție: Teren intravilan 3.370 ...

Bărboși, Galați

3.370 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

52.500 €
293.30 € / mp

Teren pentru constructie casa Gradina Publica

Ultracentral, Galați

179 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

73.480 €
20 € / mp

Teren intravilan st 3674 mp langa Drumul de Cen ...

Vest, Galați

3.674 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

81.000 €
68.30 € / mp

Teren intravilan st 1186 mp langa Drumul de Cen ...

Vest, Galați

1.186 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

48.500 €
41.92 € / mp

48.500 euro, NEGOCIABIL!!! 1.157 mp, teren int ...

Exterior Nord, Galați

1.157 mp teren
Construcții
2E
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

179.900 €
185.27 € / mp

TEREN 970 MP , ZONA GARII, COMISION 0%

Gării, Galați

971 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

112.284 €
3 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Central, Galați

37.428 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

155.700 €
225 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan amplasat in cent ...

Central, Galați

692 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

54.000 €
24.55 € / mp

Teren constructii la Filesti

Periferie, Galați

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

140.000 €
324.07 € / mp

Teren de vânzare 432 mp Galați – urbanism si ut ...

Central, Galați

432 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

437.000 €
224.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN, Galati

Central, Galați

1.946 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

78.000 €
149.71 € / mp

Teren pe str. Constantin Levanditi, in apropier ...

Micro 16, Galați

521 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

320.000 €
402.52 € / mp

teren ultracentral Galati

Central, Galați

795 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

133.900 €
189.39 € / mp

Teren cu anexa de vanzare, pregătit pentru casa ...

Nord, Galați

707 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

35.000 €
73.07 € / mp

Teren intravilan 479 mp Bariera in spate la OMV

Nord, Galați

479 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

541.785 €
899.920 €
15,049.58 € / mp

Teren extravilan – oportunitate strategic ...

Exterior Vest, Galați

36,12 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

15.500 €
27.39 € / mp

Vand 566mp intravilan Filesti -27euro/mp

Exterior Vest, Galați

566 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren pentru constructii Arcasilor

Nord, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

556.600 €
241.48 € / mp

Teren str.Lozoveni 2305 mp front stradal 34 m ...

Nord, Galați

2.305 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

48.500 €
165.53 € / mp

48500 Euro- 293 mp. Teren si casa batraneasca i ...

Piața Centrală, Galați

293 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Galați

Galați, un oraș situat pe malul Dunării, este cunoscut pentru portul său important și pentru accesibilitatea la transportul fluvial. Această zonă oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 111.000 euro, cu oferte care încep de la 15.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 4.413.150 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune medie de 54 m², fără variații semnificative în dimensiuni.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 101 euro, cu valori care pot ajunge până la 1.157 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online, în medie, timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Galați reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mix de prețuri accesibile și potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile de vânzare în Galați? Nu rata cele mai noi oferte!