Proprietăți unice: 324
Proprietari: 84
Agenție

Ieri
1

38.000 €
22.02 € / mp

Teren vanzare constructii case

Smârdan

1.726 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
2

150.000 €
300 € / mp

Teren rezidential CENTRAL

Central, Galați

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

91.400 €
33.97 € / mp

Teren/Casa intravilan Tulucesti 2691mp d.23ml ...

Tulucești

2.691 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

70.300 €
20 € / mp

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Odaia Manolache

3.515 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €
25 € / mp

Vand teren in Sendreni Judetul Galati

Șendreni

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

20.000 €
5.26 € / mp

Oaza de liniste cu izvor natural si padurice - ...

Măstăcani

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

300.000 €
1 € / mp

Teren Agrico Comasat 150 ha

Matca

300.000 mp teren
f.s. 413 m
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

166.200 €
80.02 € / mp

De vanzare teren intravilan in Galati, str. Mac ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
29.38 € / mp

De vanzare 953 mp teren intravilan in Smardan, ...

Smârdan

953 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

30.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Independența

1 camere
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.600 €
34 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU O GEOMETRIE IDEALA PENTRU ...

Tulucești

900 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

68.225 €
69.768 €
0.65 € / mp

Terenuri extravilane 2 Corni jud Galati

Corni

105.645 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

99.900 €
59.71 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 1.673 mp – ...

Costi

1.673 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.290.000 €
1.72 € / mp

Livadă de nuc: Afacere agricolă cu potențial ri ...

Umbrărești

749.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

24.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Vasile Alexandru

Vasile Alecsandri

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

107.000 €
314.71 € / mp

Bucuresti

Fundeni

340 mp
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300.000 €
60 € / mp

Vand teren zona industriala

Exterior Vest, Galați

5.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

20.400 €
30 € / mp

Teren ideal pentru gospodaria ta, Sat Costi, Ju ...

Costi

680 mp teren
f.s. 14 m
Pășune
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10.000 €
10 € / mp

Vând teren intravilan comuna Baleni

Băleni

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

36.000 €
30.000 €
5.90 € / mp

Teren Intravilan Corod jud. Galati - 61 ari

Corod

6.100 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 30,000 € și 36.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
110 € / mp

Teren intravilan de vânzare zona Arcașilor I G ...

Exterior Nord, Galați

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

38.500 €
50.93 € / mp

Teren INTRAVILAN sat Costi

Costi

756 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

11.968 €
1.05 € / mp

Teren Agricol Extravilan 11400mp 50 km de Galat ...

Lungoci

11.400 mp teren
f.s. 67 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

46.000 €
20.91 € / mp

Teren constructii zona Filesti

Periferie, Galați

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.900 €
6.50 € / mp

teren malul Catusei pentru gradina sau agrement ...

Micro 19, Galați

600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
35.76 € / mp

Vanzare teren intravilan 839,32 mp situat in c ...

Vânători

839 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

38.775 €
55 € / mp

Teren intravilan Vanatori, 705 m.p.

Vânători

705 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

25.000 €
25 € / mp

Teren ideal casa com Vanatori

Vânători

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

39.000 €
180.56 € / mp

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Barie ...

Nord, Galați

216 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Galați

Județul Galați, situat în sud-estul României, oferă oportunități atractive pentru investitori și dezvoltatori datorită prețurilor accesibile și diversității terenurilor disponibile. Iată un rezumat al pieței terenurilor de vânzare pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 54.000 euro, cu oferte care încep de la 748 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 54 m² și 10.000 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 38 euro, cu valori care pot ajunge până la 1.157 euro pentru terenurile din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce subliniază oportunitățile de investiție în această zonă.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 167 de zile, indicând o piață activă.

Județul Galați reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!