Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

73.360 €
70 € / mp

Teren in Statiunea Durau, Ceahlau, 1048mp, str. ...

Durău

1.048 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

189.000 €
35 € / mp

Teren intravilan - 5400 mp – Ceahlau , Du ...

Durău

5.400 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
4

294 €
0.29 € / mp

Inchiriez teren spatiu pamant1000 m2 Ceahlau Du ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

95.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare .

Ceahlău

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

87.500 €
51.47 € / mp

1700mp teren intravilan perf drept, Ceahlau lan ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
7

73.360 €
70 € / mp

Teren in Statiunea Durau, Ceahlau, 1048mp, str. ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.048 mp
1.048 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.500 €
19.97 € / mp

Teren cu deschidere la drumul national impreuna ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.427 mp
1.427 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

80.000 €
32 € / mp

Teren 2500 mp, la strada, Ceahlau,, locatie per ...

Ceahlău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

2 luni în urmă
5

189.000 €
35 € / mp

Teren intravilan - 5400 mp – Durau , Ceah ...

Ceahlău

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

125.000 €
12.50 € / mp

Vand teren in zona Ceahlau - Durau, Neamt

Ceahlău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

92.500 €
8 € / mp

Teren 11557 mp comuna Ceahlau

Ceahlău

La ~5km distanță

11.557 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

46.200 €
8.00 € / mp

Teren 5777 mp in comuna Ceahlau

Ceahlău

La ~5km distanță

5.777 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170.000 €
9.60 € / mp

Teren intravilan

Grințieș

La ~5km distanță

17.707 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

320.000 €
18.21 € / mp

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Grințieș

La ~5km distanță

17.570 mp
17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

34.340 €
17.17 € / mp

Teren lacul Izvorul Muntelui comuna Hangu

Chirițeni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

61.000 €
20.96 € / mp

Teren cu vedere deosebita

Chirițeni

La ~10km distanță

2.910 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

61.000 €
20.96 € / mp

Teren cu vedere deosebita

Hangu

La ~10km distanță

2.910 mp
2.910 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

45.000 €
29.61 € / mp

Teren 1,520mp Hangu / Strada Principala

Hangu

La ~10km distanță

1.520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

42.000 €
59.07 € / mp

Teren 711mp Hangu / DN GROZAVESTI

Hangu

La ~10km distanță

711 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

220.000 €
19.06 € / mp

Vand teren Buhalnita

Buhalnița

La ~10km distanță

11.541 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

55.000 €
24.55 € / mp

Teren Tasca 2240 mp , posibilitate parcelare

Tașca

La ~15km distanță

2.240 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

99.000 €
2.97 € / mp

Teren intravilan 33300mp -F.S. 56mp - Tulghes ...

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
f.s. 56 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

99.900 €
3 € / mp

3 euro mp Teren Tulghes Harghita 33.300 mp

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

125.000 €
3.75 € / mp

Oportunitate de Investiție: Teren Extins & ...

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

99.000 €
2.97 € / mp

Investitie Teren comuna Tulghes - Harghita

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

99.900 €
3 € / mp

Teren 33300 mp * Oportunitate de investitie * P ...

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
f.s. 56 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

99.900 €
3 € / mp

Oportunitate de Investiție: Teren Extins & ...

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

99.900 €
3 € / mp

Teren intravilan Tulghes / Harghita / Investiti ...

Tulgheș

La ~15km distanță

33.300 mp teren
f.s. 56 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

11.500 €
23 € / mp

Teren intravilan Izvoru Muntelui, 500 mp

Central, Bicaz

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

15.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare, 1500 mp, electricitate dispon ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren