Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
2

15.000 €
3 € / mp

Teren de vânzare 5000 mp, Dumbrava ,DB

Dumbrava

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

69.000 €
7.01 € / mp

Teren dezvoltare rezidentiala / industriala, Du ...

Dumbrava

9.844 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

115.000 €
27.19 € / mp

Teren intravilan 4230 mp, Dumbrava

Dumbrava

4.230 mp
4.230 mp teren
f.s. 25 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

63.000 €
65.000 €
61.34 € / mp

Teren intravilan, 1027 mp, zona Dumbrava

Dumbrava

1.027 mp
1.027 mp teren
f.s. 16 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
14

30.000 €
7.50 € / mp

Suseni - Teren intravilan rezidential, suprafat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
21

24.000 €
5.11 € / mp

Suseni - Teren intravilan cu casa batraneasca, ...

Suseni

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

9.813 €
5.27 € / mp

Teren intravilan, Suseni, sat Galesesti

Suseni

La ~5km distanță

1.862 mp
1.862 mp teren

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

19.040 €
4 € / mp

Proprietar teren intravilan, comuna Suseni, sat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.760 mp
4.760 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

40.000 €
10 € / mp

Suseni - Teren intravilan rezidential, suprafat ...

Suseni

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 45 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

69.000 €
5.41 € / mp

Teren intravilan comuna Bogati sat Birloi Jud. ...

Bogați

La ~5km distanță

12.765 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

11.500 €
6.62 € / mp

Teren 1.736mp Chi?e?ti-AG, Ideal Casa, Deschide ...

Bogați

La ~5km distanță

1.736 mp
1.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

123.000 €
5.59 € / mp

Vad 22000 mp INTRAVILAN BOGATI DJ702C jud Arges

Bogați

La ~5km distanță

22.000 mp teren
f.s. 475 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă

20.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan pretabil pentru casa 2000 ...

Bogați

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

11.000 €
6.34 € / mp

Teren 1.736mp Chițești-AG, Ideal Casă, Deschide ...

Chițești

La ~5km distanță

1.736 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

86.640 €
30 € / mp

Stradal. Intravilan

Decindeni

La ~10km distanță

2.888 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

20 €
0.01 € / mp

Terenuri intravilane Arges negociabil

Beleți

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

588.321 €
574.566 €
1,497.00 € / mp

Teren intravilan Furesti, jud. Arges - ID R1965 ...

Furești

La ~10km distanță

393 mp
393 mp teren
f.s. 3 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

30.000 €
3.01 € / mp

Teren Budisteni, superb pozitionat pt construct ...

Budișteni

La ~10km distanță

9.975 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

49.000 €
9.38 € / mp

Teren intravilan

Dobrești

La ~10km distanță

5.224 mp
5.224 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan Dobresti-Arges | 1000 mp

Dobrești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
5 € / mp

Vand teren Leordeni Arges 5 e mp

Glâmbocata

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

88.000 €
4 € / mp

Inchiriez teren/cladire/hala

Dragomirești

La ~10km distanță

22.000 mp
22.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

16.500 €
8.25 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 2000 MP | 700 INTRAVILAN |

Dragomirești

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

16.500 €
25.82 € / mp

TEREN | RANCACIOV | 639 MP | INTRAVILAN | LA SO ...

Dragomirești

La ~10km distanță

639 mp
639 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

17.900 €
5.59 € / mp

Teren de vanzare.3200mp Documente la zi. Anunt ...

Dragomirești

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

16 €
0.01 € / mp

Teren Priseaca/Dragomiresti

Dragomirești

La ~10km distanță

2.673 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
12 € / mp

Teren in Dragomiresti

Dragomirești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

24.000 €
7.45 € / mp

Teren 3222 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

La ~10km distanță

3.222 mp
3.222 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

54.000 €
9.27 € / mp

Teren 5825 mp, zona Dragomiresti

Dragomirești

La ~10km distanță

5.825 mp
5.825 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

13 ore în urmă

1.000.000 €

Teren la DN 40.000 mp, intravilan, toate utilit ...

Dragomirești

La ~10km distanță

f.s. 100 m