Proprietăți unice: 1870
Proprietari: 262
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

330.000 €
550 € / mp

Oportunitate imobiliarea-proproetar

Brazda lui Novac, Craiova

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

330.000 €

Oportunitate imobiliqra- unic proproetar

Brazda lui Novac, Craiova

Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

300.000 €
500 € / mp

Vanzare teren intravilan Cornitoiu Craiova

Brazda lui Novac, Craiova

600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

950.000 €
190 € / mp

Teren intravilan intrare Preajba/Smart Pub

Malu Mare

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
7

37.000 €
74 € / mp

Teren de vânzare Ghercesti

Ghercești, Craiova

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breasta ...

Obedin

450 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
4

70.000 €
11.26 € / mp

Teren intravilan agricol 6215mp cu utilități în ...

Răcarii de Jos

6.215 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
5

78.750 €
75 € / mp

Teren de vanzare/Hanul cu Ponei/Carcea

Cârcea

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

91.000 €
140 € / mp

Teren pretabil casa, 650 mp, utilitati, Halta B ...

Bordei, Craiova

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

140.000 €
70 € / mp

Teren 2000 mp, Balta Verde, zona Dumagas

Balta Verde

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 500 mp, Balta Verde, zona Duma ...

Balta Verde

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

140.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, 2000 mp, Balta Verde, zona Du ...

Balta Verde

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

182.980 €
140 € / mp

Teren pretabil 2 case, 1307 mp, utilitati, Halt ...

Bordei, Craiova

1.307 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

65.000 €
78.60 € / mp

TEREN BREASTA DUPA POD 827 mp

Breasta

827 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

200.000 €
49.62 € / mp

Teren intravilan, 4031 mp, Simnicu de Sus, Albe ...

Șimnicu de Sus

4.031 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

74.000 €
14.51 € / mp

Teren intravilan, 5100 MP, Cotofenii din Fata

Coțofenii din Față

5.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

16.800 €
2.40 € / mp

Vind 7000mp.Teren intravilan /extravilan

Seculești

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

880.000 €
88 € / mp

Teren Craiova / Strada maslinului 10.000 m2 Spi ...

Bariera Vâlcii, Craiova

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

90.000 €
111.25 € / mp

Teren de vanzare/Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

809 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
65.000 €
150 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, Lapus Arges

Lăpuș Argeș, Craiova

400 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

220.000 €
582.01 € / mp

Teren intravilan, 378 mp , Craiova, zona Simplo ...

Brazda lui Novac, Craiova

378 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

269.800 €
899.33 € / mp

Teren central DE VANZARE cu construcție existen ...

Central, Craiova

300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

93.000 €
131.36 € / mp

Teren +casa renovabila/demolabila POPOVENI/uiti ...

Popoveni, Craiova

708 mp teren
Construcții
Agenție

15 ore în urmă
4

2.294.720 €
160 € / mp

Teren intravilan trilateral construibil 14342 m ...

Bariera Vâlcii, Craiova

14.342 mp
14.342 mp teren
Agenție

15 ore în urmă
1

245.000 €
402.96 € / mp

Teren, 608 mp - pretabil : clinica, blocuri, ca ...

1 Mai, Craiova

608 mp
608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

91.200 €
48 € / mp

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

45.360 €

Teren intravilan, 432 mp, certificat de urbanis ...

Pielești

f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

28.608 €
7.15 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Dăbuleni

4.000 mp teren
Agenție

Ieri
1

75.000 €
118.48 € / mp

Teren intravilan, 633 mp, zona Preajba

Central, Craiova

633 mp
633 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Ieri
1

59.000 €
98.66 € / mp

Teren intravilan, 598mp, Preajba

Central, Craiova

598 mp
598 mp teren
f.s. 5 m

Terenuri de vânzare în Județul Dolj

Județul Dolj, o zonă cu potențial agricol și de dezvoltare, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Prețurile terenurilor sunt accesibile, ceea ce face din această regiune o alegere atractivă pentru cei care caută să investească în proprietăți. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din Dolj:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 68.000 euro, cu oferte ce încep de la 491 euro, ceea ce subliniază caracterul accesibil al zonei comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ în dimensiune, de la 11 m² până la 24.834 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 49 euro, iar pentru terenurile de top, acesta poate ajunge până la 8.797 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 109 zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Județul Dolj este considerat o zonă accesibilă pentru investiții, datorită prețurilor competitive și diversității terenurilor disponibile.

Județul Dolj reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru dezvoltări rezidențiale, fie pentru agricultură. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!