Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
1

176.000 €
37.91 € / mp

Teren de vânzare – Santuhalm , zona ...

Sântuhalm, Deva

4.642 mp teren
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

499.000 €
549.000 €
1,875.94 € / mp

Teren 3 ha in Deva / DN 7 in zona Hotel Alaska ...

Sântuhalm, Deva

30.016 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

52.390 €
31 € / mp

Teren de vanzare,zona Santuhalm

Sântuhalm, Deva

1.690 mp teren
f.s. 11 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

52.500 €
3.50 € / mp

TEREN ARABIL EXTRAVILAN 15.000 mp SANTUHALM

Sântuhalm, Deva

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

115.000 €

TEREN INTRAVILAN, 4550 MP, CU FRONT LA DN 7 SAN ...

Sântuhalm, Deva

f.s. 25 m
Agenție

4 luni în urmă
2

227.000 €
49.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 4550 mp, in zona S ...

Sântuhalm, Deva

4.550 mp
4.550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
40 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp, pozitie strategica, ...

Sântuhalm, Deva

3.500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
2

227.000 €
49.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 4550 mp, in zona S ...

Sântuhalm, Deva

4.550 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

1 lună în urmă
1

47.740 €
5 € / mp

Teren extravila arabil 9548 mp in Deva, zona Sa ...

Sântuhalm, Deva

9.548 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.430 €
10 € / mp

Teren intravila 2.443 mp in Deva, zona Santuhal ...

Sântuhalm, Deva

2.443 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

191.460 €
20 € / mp

Teren extravilan arabil 9.573 mp in Loc. Santuh ...

Sântuhalm, Deva

9.573 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

63.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan cu panorama

700, Deva

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

55.250 €
85 € / mp

Vand teren intravilan zona 700

700, Deva

La ~5km distanță

650 mp teren
f.s. 20 m
Livadă
Intravilan
Agenție

4 zile în urmă
2

9.500 €
3.52 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

700, Deva

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren

Agenție

6 zile în urmă
3

9.500 €
3.52 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

700, Deva

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

9.500 €

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

700, Deva

La ~5km distanță

f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
1

336.400 €
100 € / mp

Vand teren intravilan zona 700

700, Deva

La ~5km distanță

3.364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

311.500 €
35 € / mp

Teren construire casa,pensiune,motel.

Sântuhalm

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

52.500 €

TEREN ARABIL EXTRAVILAN 15.000 mp SANTUHALM

Sântuhalm

La ~5km distanță

f.s. 150 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

108.750 €
75 € / mp

? Teren de vânzare în Deva-Sântu ...

Sântuhalm

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

73.845 €
15 € / mp

Teren Santuhalm

Sântuhalm

La ~5km distanță

4.923 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

191.450 €
20.00 € / mp

teren Santuhalm deschidere 37m la DJ687 vis-a-v ...

Sântuhalm

La ~5km distanță

9.573 mp teren
Extravilan
Agenție

6 luni în urmă
1

30.000 €
17.65 € / mp

Teren extravilan 1700 mp, zona Archia

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

21.150 €
47 € / mp

Teren intravilan in ZAVOI-DEVA

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

50.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan in Zavoi partea de jos si ...

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
47.37 € / mp

Teren intravilan de 950 mp - Archia, DEVA

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

950 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
7

154.000 €
10 € / mp

oferim spre vanzare diferite parcele de teren d ...

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

15.400 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
7

106.480 €
9.03 € / mp

Teren arabil 11,791 mp Simeria

Sântandrei

La ~5km distanță

11.791 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

52.695 €
5 € / mp

5 parcele de Teren extravilan arabil 10.539 mp ...

Sântandrei

La ~5km distanță

10.539 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
15.71 € / mp

Teren intravilan CEL MAI IEFTIN str Depozitelor

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren

Terenuri de vânzare în Sântuhalm, Deva

Sântuhalm, o localitate din apropierea Devei, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă beneficiază de un mediu liniștit, ideal pentru construcții rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Sântuhalm, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 191.000 euro, cu oferte care încep de la 42.250 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 266 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 31 euro, cu valori variind între 20 euro/m² și 1.880 euro/m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată mediu în ceea ce privește accesibilitatea, oferind oportunități pentru construcții rezidențiale.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Sântuhalm reprezintă o alegere interesantă pentru cei care caută terenuri de vânzare în Deva, având un potențial semnificativ pentru dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile!