Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vânzare Dănești, Sasa / ...

Dănești

La ~5km distanță

5.238 mp teren
f.s. 20 m
Pădure
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

56.616 €
12 € / mp

Teren Intravilan (4718 mp), Danesti

Dănești

La ~5km distanță

4.718 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

140.000 €
24.89 € / mp

Teren de vanzare in Dane?ti

Dănești

La ~5km distanță

5.624 mp
5.624 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
4

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Comuna Danesti Sat Sasa Gorj

Dănești

La ~5km distanță

5.238 mp
5.238 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Dane?ti, Sasa 8 km de ora?

Dănești

La ~5km distanță

5.238 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.500 €
7.50 € / mp

Vanzare teren - la 6 km de Tg. Jiu - situat in ...

Dănești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~5km distanță

686 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

117.660 €
53 € / mp

Teren intravilan 2220 mp – Str. Muncii – oportu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

2.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

50.000 €
7.95 € / mp

Teren extravilan de vanzare - 6286 mp- Tg jiu , ...

Centura, Târgu Jiu

La ~10km distanță

6.286 mp
6.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

60.000 €
47.85 € / mp

Teren extravilan de 1254 mp, în Centura

Centura, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
0 € / mp

Vand teren extravilan centura Targu-Jiu, vizavi ...

Centura, Târgu Jiu

La ~10km distanță

13.396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

65.500 €
125 € / mp

Teren Intravilan, Curti - Constructii, Strada U ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

524 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

99.960 €
7 € / mp

Teren centura Targu Jiu

1 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

14.280 mp teren
f.s. 36 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10 €
0 € / mp

Teren intravilan 8km tg-jiu

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

180.000 €
12 € / mp

Teren dezvoltare cartier rezidential - Potentia ...

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

79 €
0.16 € / mp

Parcele de teren reglementate prin PUZ Targu Ji ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

48.000 €
74.77 € / mp

Teren intravilan Prelungirea Panduri

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~10km distanță

642 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

108 €
0.10 € / mp

Teren intravilan 1058mp Cartier Tismana - Str G ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.058 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
42.59 € / mp

Vand teren pe strada Prelungirea Panduri

Central, Târgu Jiu

La ~10km distanță

2.583 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
48.08 € / mp

Teren intravilan

Bălești

La ~10km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
44.12 € / mp

Teren intravilan in Targu Carbunesti, sat Pojog ...

Pojogeni

La ~10km distanță

1.360 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
11.01 € / mp

TEREN CU LIVADA

Central, Târgu Cărbunești

La ~15km distanță

1.817 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

19.600 €
14 € / mp

Teren intravilan Turcinesti

Turcinești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

32.000 €
11.99 € / mp

Teren de vanzare in Lelesti, Gorj

Lelești

La ~20km distanță

2.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

43.000 €
12.84 € / mp

Teren oferit spre vanzare, Sambotin 3549 mp

Sâmbotin

La ~20km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

45.000 €
1.02 € / mp

Vand padure gorun si carpen

Albeni

La ~20km distanță

44.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.900 €
12.900 €
14.88 € / mp

Runcu - Terenuri intravilan cu vedere panoramic ...

Runcu

La ~20km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.000 €
5.16 € / mp

Casa cu teren + al doilea teren, Musetesti, Gor ...

Mușetești

La ~25km distanță

6.785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

23.000 €
0.23 € / mp

10 ha Padure localitatea Vladimir judetul Gorj

Vladimir

La ~25km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.000 €
1.18 € / mp

vand teren - comuna Ciuperceni, sat Stramba Vul ...

Ciuperceni

La ~25km distanță

9.309,7 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Dănești, Județul Gorj

Dănești, situat în Județul Gorj, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale naturale și comunitatea prietenoasă. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 38.000 euro, cu oferte care încep de la 53.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 83% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 5 euro și 21 euro, oferind opțiuni variate pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 13 zile, indicând o piață activă.

Dănești reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește-ți terenul ideal!