Proprietăți unice: 776
Proprietari: 141
Agenție

2 zile în urmă
5

1.250.000 €
168.92 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 80 apartamente &#23 ...

Nord-Est, Târgoviște

7.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

3.570 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
1

24.900 €
13.50 € / mp

Teren in Ocnita

Ocnița

1.845 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
7

15.900 €
39.75 € / mp

Teren in Tartasesti

Tărtășești

400 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
5

30.000 €
12 € / mp

Teren in Dragomiresti

Dragomirești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
11

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

1.809 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
3

89.000 €
55.63 € / mp

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Samurcași

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

10.000 €
11.52 € / mp

TEREN INTRAVILAN | VISINESTI | DEALURILE SULTAN ...

Sultanu

868 mp teren
f.s. 18.379999160767 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

31.934 €
14 € / mp

Teren intravilan in zona Varfuri, Dambovita

Merișoru

2.281 mp teren
f.s. 98 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
4

110.000 €
27.50 € / mp

Teren 4,000mp Targoviste / Drumul 77A

Nord-Vest, Târgoviște

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

285.000 €
90.10 € / mp

Teren Crevedia Stradal- Benzinaria TSV

Crevedia

3.163 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

120.000 €
24 € / mp

Investitie Crevedia | Teren 5000 mp | Posibili ...

Crevedia

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

45.000 €
30 € / mp

Teren de casă+livadă tânără pe rod(pruni)

Racovița

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

25.000 €
2 € / mp

Teren agricol 12.500 mp | Deschidere directă DN ...

Corbii Mari

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

22.500 €
4.50 € / mp

Teren Agrigol Arabil | Titu | Dambovita | 5000 ...

Central, Titu

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
10

55.000 €
45.87 € / mp

Crevedia Samurcasi 1199 mp Strada Muncii Parc S ...

Crevedia

1.199 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

270.000 €
22.68 € / mp

Refugiu privat la Barajul Pucioasa || Proprieta ...

Nord, Pucioasa

11.907 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
17

57.600 €
6 € / mp

SUPER OCAZIE SE VINDE TEREN IN CREVEDIA-CIOCANE ...

Ciocănești

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

92.900 €
324.83 € / mp

Teren 286mp Targoviste / Strada Valul Cetatii

Cetate, Târgoviște

286 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

925 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

56.210 €
22 € / mp

Teren intravilan | Valea Voievozilor | DN72 | 2 ...

Valea Voievozilor

2.555 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

25.000 €
25 € / mp

Targoviste - Teren 10ha - Posibilitate investit ...

Exterior Est, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

192.600 €
120 € / mp

Teren la Lacul Zmeu Crevedia

Crevedia

1.605 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

23.900 €
10.61 € / mp

TEREN DE VANZARE | DEALURILE SULTANULUI | VISIN ...

Vișinești

2.252 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

36.000 €
60 € / mp

Vanzare teren intravilan Targoviste

Exterior Vest, Târgoviște

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

11.500 €
24.06 € / mp

Teren intravilan construibil - Tărtășești - Cio ...

Tărtășești

478 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

540 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

7.500 €
1.50 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp extravilan,Baleni

Băleni

5.000 mp
5.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Dâmbovița

Județul Dâmbovița, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și accesibilitatea la București, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 51.000 euro, cu oferte care încep de la 844 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ, având dimensiuni între 58 m² și 352.400 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 16 euro, cu cele mai scumpe terenuri atingând 2.000 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 21% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 131 de zile, indicând o piață activă.

Județul Dâmbovița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru dezvoltări comerciale. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!