Proprietăți unice: 26
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Sibiu Daia Noua

Daia

1.000 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
36

30.000 €
15 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 2000 MP ÎN DAIA - BAVARIA | D ...

Daia

2.000 mp teren
f.s. 134 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
62.50 € / mp

Teren | Intravilan | 400 MPU | Daia

Daia

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
25 € / mp

Teren 2000 mp Bavaria | Extravilan | Zonă în de ...

Daia

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan de constructii - 250 mp - Daia ...

Daia

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,000 € și 24.376 €
Agenție

2 luni în urmă
3

1.000.000 €
24.81 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 64 de case S+P+1E+M ...

Daia

40.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile si drum a ...

Daia

250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €
59.26 € / mp

Teren intravilan I Daia Noua I Deschidere 22 m ...

Daia

675 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

109.900 €
70 € / mp

Teren intravilan 1570 mp utilitati Daia Noua 10 ...

Daia

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan 1000 mp utilitati Daia Noua 10 ...

Daia

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

158.000 €
79 € / mp

Comision 0% teren intravilan premium 2.000 mp l ...

Daia

2.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 158,000 € și 190.000 €
Agenție

7 luni în urmă
1

32.000 €
96.97 € / mp

Teren intravilan 330mp cu utilitati zona Daia ...

Daia

330 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

22.000 €
44.99 € / mp

Parcele intravilane de vanzare in Sibiu, zona D ...

Daia

489 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

40.000 €
38.72 € / mp

Descoperă Daia: Teren Intravilan 1000mp cu Vede ...

Daia

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

35.000 €
89.74 € / mp

Descoperă Terenul Ideal: 390mp în Daia, Sibiu

Daia

390 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

254.100 €
31.76 € / mp

Oportunitate! Teren 8000 mp,parcelat ,cu PUZ ,D ...

Daia

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

69.600 €
68.24 € / mp

Teren intravilan ,1020 mp, Sibiu, Daia Noua

Daia

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

62.500 €
25 € / mp

Vand Teren Intravilan, 2500 mp ,Zona Daia

Daia

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

138.001 €
12 € / mp

De vanzare, teren 11.500 mp – Dealul Dăii, Ved ...

Daia

11.500 mp teren
f.s. 68.650001525879 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

52.000 €
34.67 € / mp

Teren 1,500 mp, vedere panoramica, Sibiu-Daia N ...

Daia

1.500 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

675.000 €
10 € / mp

Teren agricol extravilan de vânzare &#8211 ...

Daia

67.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

37.000 €
32.000 €
37 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1000MP-DAIA NOUA

Daia

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

14.500 €
22.31 € / mp

Teren pentru constructie cabana in Dealul Daii- ...

Daia

650 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

271.000 €
33.88 € / mp

Teren 8000mp Daia noua

Daia

8.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

32.000 €
96.97 € / mp

Teren intravilan 330mp cu utilitati zona Daia S ...

Daia

330 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

27.000 €
27 € / mp

teren daia noua

Daia

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

990.000 €
21.90 € / mp

TEREN I 45200 MP

Cașolț

La ~5km distanță

45.200 mp teren
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

176.000 €
22 € / mp

Teren 8.000 mp in Daia Noua / com. Rosia / jud. ...

Daia Nouă

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

44.990 €
28.64 € / mp

STAR IMOB vinde teren extravilan in Daia Noua, ...

Daia Nouă

La ~5km distanță

1.571 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
4

56.800 €
113.60 € / mp

Teren intravilan 500 mp utilitati Sura Mica 10 ...

Roșia

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Terenuri de vânzare în Daia, Județul Sibiu

Daia, situată în județul Sibiu, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută un loc de refugiu în natură, dar totodată aproape de facilitățile orașului. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această regiune, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 48.000 euro, cu oferte care încep de la 14.501 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 675.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, fiind potrivită pentru cei care doresc să investească în proprietăți.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Nu sunt disponibile date specifice despre dimensiunile terenurilor, dar prețurile pe metru pătrat variază între 3 și 100 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Daia reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!