Proprietar
Proprietăți unice: 29
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

72.000 €
34.97 € / mp

FILM! Teren pe 2.059 mp, intravilan, in zona de ...

Central, Covasna

2.059 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

39.800 €
9.48 € / mp

FILM! In areal linistit, acces facil, 4.200 mp ...

Periferie, Covasna

4.200 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

18.000 €
18 € / mp

Teren de vanzare

Central, Covasna

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
31

39.200 €
14 € / mp

Poienita 2800mp, Covasna, zona hotel Clermont, ...

Central, Covasna

2.800 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
13

13.500 €
2.70 € / mp

Teren extravilan 5000 MP Comandau

Sud-Est, Covasna

5.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

35.000 €
36.84 € / mp

Teren intravilan, 950mp, rezidential/investiti ...

Central, Covasna

950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

88.000 €
6.29 € / mp

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Periferie, Covasna

14.000 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

48.830 €
38 € / mp

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Sud-Est, Covasna

1.285 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

46.992 €
11 € / mp

Teren investiție, 4272 mp , front 27 ml la ...

Vest, Covasna

4.272 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

45.000 €
10.61 € / mp

De vânzare teren intravilan în Pachia ...

Covasna

4.242 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

85.250 €
22 € / mp

De vânzare teren intravilan în Covasn ...

Periferie, Covasna

3.875 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Covasna

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă

88.000 €

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Central, Covasna

f.s. 49 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

11 €
0 € / mp

Vand teren 31600mp

Exterior Vest, Covasna

31.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

347.600 €
11 € / mp

Vand teren 31600mp

Central, Covasna

31.600 mp
31.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

48.830 €

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Central, Covasna

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă

530.000 €

20.000mp teren Proiect investitional rezidentia ...

Central, Covasna

f.s. 122 m
Agenție

1 lună în urmă

72.000 €

FILM! Teren 2.059 mp, intravilan, in zona de ca ...

Central, Covasna

f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
3

27.700 €
3.90 € / mp

Teren 7.102 mp Covasna Ideal pentru cabana / ca ...

Central, Covasna

7.102 mp
7.102 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

88.000 €

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Central, Covasna

f.s. 49 m
Agenție

1 lună în urmă

48.830 €

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Central, Covasna

f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
7

31.000 €
21.66 € / mp

Film! 1.500 mp teren intravilan, cu documentie ...

Central, Covasna

1.431 mp
1.431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
57.47 € / mp

Teren Intravilan langa padure Curent & Apa GRAT ...

Central, Covasna

522 mp
522 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

72.000 €
34.97 € / mp

FILM! Teren 2.059 mp, intravilan, in zona de ca ...

Central, Covasna

2.059 mp
2.059 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

19.000 €
12.67 € / mp

De vanzare teren extravilan langa Arcus

Periferie, Covasna

1.500 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

3 luni în urmă
3

74.000 €
15.90 € / mp

Teren intravilan 4.655 mp in Covasna zona lini? ...

Central, Covasna

4.655 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

3 luni în urmă
3

49.000 €
26.94 € / mp

Teren intravilan 1.819 mp loca?ie strategica la ...

Central, Covasna

1.819 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
5

27.900 €
34.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Covasna!

Central, Covasna

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

27.700 €
3.90 € / mp

Teren 7.102 mp Covasna Ideal pentru cabana / ca ...

Central, Covasna

7.102 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €
20.69 € / mp

Teren De Vanzare Intravilant In Centrul Zabala

Zăbala

La ~5km distanță

1.450 mp
1.450 mp teren

Terenuri de vânzare în Covasna

Covasna, o zonă pitorească din România, este cunoscută pentru peisajele sale naturale și atmosfera liniștită, fiind ideală pentru cei care caută o evadare din agitația urbană. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 60.000 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri de început: Ofertele încep de la aproximativ 12.892 euro, permițând accesul la proprietăți variate.
  • Prețuri de vârf: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 400.000 euro, oferind opțiuni pentru investiții mai mari.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, cu valori variind între 2 euro/m² și 48 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, indicând o piață stabilă.

Covasna reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un nivel de accesibilitate ridicat și o varietate de opțiuni. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în această zonă frumoasă?