Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

20.000 €
11.76 € / mp

Vânzare teren

Cornești

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

80.000 €
22.76 € / mp

Teren intravilan, 3515 mp, zona Crevedia

Cornești

3.515 mp
3.515 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

16.000 €
20.38 € / mp

Teren intravilan Sat Catunu, comuna Cornesti, D ...

Cornești

785 mp
785 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

25.000 €
27.78 € / mp

Teren Catunu (cornesti) cu casa si garaj , Damb ...

Cornești

900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
14

97.500 €
10.10 € / mp

Teren intravilan cu gaze la strada Bujoreanca D ...

Bujoreanca

La ~5km distanță

9.658 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

39.999 €
11.89 € / mp

Teren de vânzare cu casă în sat Bujoreanca, jud ...

Bujoreanca

La ~5km distanță

3.363 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
14.49 € / mp

Teren Com. Cocorastii Colt-Sat Persunari-Jud. P ...

Cocorăștii Colț

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
5

22.000 €
10.65 € / mp

Teren Cocorastii Colt-Jud. Prahova

Cocorăștii Colț

La ~5km distanță

2.065 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

149.000 €
8.28 € / mp

Teren intravilan-industrial de vânzare, Co ...

Cocorăștii Colț

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

100.000 €
25.64 € / mp

Teren intravilan cu lac 3900mp Cocorasti Colt P ...

Cocorăștii Colț

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

23.000 €
9.20 € / mp

2500 mp Dn1 A Cocorastii Colt

Cocorăștii Colț

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

498.000 €
0.68 € / mp

Oportunitate Excepțională de Investiții - 73 ha ...

Cocorăștii Colț

La ~5km distanță

730.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
34.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare- oportunitate excel ...

Șirna

La ~5km distanță

735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

255.000 €
24.84 € / mp

Proprietar Vand Teren 10264 Mp + Cladire 20 cam ...

Cojasca

La ~10km distanță

1 camere
10.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

255.000 €
24.84 € / mp

Proprietar Vand Teren 10264 Mp + Cladire 20 cam ...

Cojasca

La ~10km distanță

10.264 mp
10.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

56.000 €
2.29 € / mp

Teren mixt de vanzare

Stăncești

La ~10km distanță

24.428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

68.672 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Com.Manesti, Sat.M ...

Mănești

La ~10km distanță

8.584 mp teren
Intravilan
Agenție

5 zile în urmă
13

195.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 1.8ha Recea / COMISION 0%

Mănești

La ~10km distanță

17.939 mp
17.939 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

43.200 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping in Vladeni, aproape ...

Mănești

La ~10km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 43,200 € și 53.600 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

38.900 €
14.15 € / mp

TEREN CASE -MANESTI AER CURAT -canal irirgatii ...

Mănești

La ~10km distanță

2.750 mp
2.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

60.000 €
9.52 € / mp

Teren 6300mp-Oportunitate investitie,zona in de ...

Mănești

La ~10km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

59.900 €
27.81 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 59 900 E ...

Buriaș

La ~10km distanță

2.154 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 54,900 € și 59.900 €
Agenție

3 luni în urmă
9

20.000 €
4 € / mp

Vanzare 5000 mp teren Butimanu-Lucianca (aproa ...

Lucianca

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
4.50 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp - Lucianca - Butiman ...

Lucianca

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
15.01 € / mp

propun spre vânzare 2998 mp la doar 45000 ...

Lucianca

La ~10km distanță

2.998 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

16.500 €
27.50 € / mp

Teren PERIS - Movila - Utilitati + Asfalt

Lucianca

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10.000 €
11.000 €
2 € / mp

5000mp teren extravilan la asfalt VLADENI jud d ...

Vlădeni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

143.940 €
10 € / mp

Teren Dambovita, Butimanu 14394 mp

Butimanu

La ~10km distanță

14.394 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

6 luni în urmă
6

59.000 €
3.19 € / mp

Butimanu (Decindea) Jud. Dambovita, teren intra ...

Butimanu

La ~10km distanță

18.469 mp teren
f.s. 30 m
Pășune
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
10

270.000 €
26.76 € / mp

Teren in Butimanu cu Deschidere la Lac-Jud. Dam ...

Butimanu

La ~10km distanță

10.088 mp teren
f.s. 41 m
Construcții
Intravilan