Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

173.000 €
177.500 €
432.50 € / mp

TEREN CASA | DACIA | ZONA B.P. HASDEU

Dacia, Constanța

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
354.86 € / mp

Teren de vanzare 2,818mp Constanta Strada B. P. ...

Dacia, Constanța

2.818 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

179.000 €
447.50 € / mp

TEREN 400 MP +PROIECT, ZONA DACIA

Dacia, Constanța

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

137.000 €
372.28 € / mp

Teren situat in zona Dacia - Scoala Spectrum

Dacia, Constanța

368 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 141.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
343.20 € / mp

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia

Dacia, Constanța

743 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

0 €

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia ...

Dacia, Constanța

743 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

195.000 €
389.22 € / mp

TROCADERO - teren unicat cu suprafata de 501 m ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

501 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

125.000 €
347.22 € / mp

Teren Intravilan situat in zona Anadalchioi - C ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

360 mp
360 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
11

210.000 €
688.52 € / mp

Trocadero - Teren cu casă demolabilă și autoriz ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții

Agenție

11 luni în urmă
5

85.000 €
382.88 € / mp

EXCLUSIV! Teren 222 mp + casa demolabila - Troc ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

222 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

4.500.000 €
9,336.10 € / mp

Vanzare Teren unic construcții 4000 mp. Tomis N ...

City Park Mall, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

296.700 €
1,150.00 € / mp

Teren intravilan 258 mp construibil + curte 80 ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

258 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

162.500 €
650 € / mp

Teren intravilan 250 mp de vanzare zona Capitol ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

180.000 €
900 € / mp

TEREN | 200 MP | ULTRACENTRAL

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

1.000.000 €
400 € / mp

Zona Campus, Teren intravilan de vanzare 2500mp ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

339.900 €
825 € / mp

CAMPUS TEREN 412 MP DESCHIDERE 17 ML AUTORIZATI ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

412 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

360.001 €
882.36 € / mp

Teren de 408 mp în zona Universită&#5 ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

408 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.573.000 €
993.68 € / mp

Teren universitate 1583mp

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

1.583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.200.000 €
480 € / mp

Teren intravilan 2500mp str Smaraldului - Campu ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

1.298.363 €
1.073.028 €
1,756.92 € / mp

Teren 739 mp cu vizibilitate excelentă la Bulev ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

739 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

248.325 €
525 € / mp

Teren de vanzare 473 mp Tomis III, City Mall

Tomis III, Constanța

La ~5km distanță

473 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

10 luni în urmă
8

110.000 €
333.33 € / mp

De Vânzare – Teren Intravilan, Tomis ...

Tomis III, Constanța

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

248.325 €
525 € / mp

Teren de vânzare 473 mp – Tomis III, City Mall

Tomis III, Constanța

La ~5km distanță

473 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

323 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

440.000 €
1,065.38 € / mp

EXCLUSIVITATE! TEREN UNICAT 413 MP ZONA FALEZA ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

413 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
807.86 € / mp

Exclusivitate - Faleza Nord - str. Unirii, tere ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

458 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

430.000 €
893.97 € / mp

Teren pe malul marii!!! Schimb cu diferenta!

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

700.000 €

Teren Intravilan Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

Terenuri de vânzare în Dacia, Constanța

Dacia, un cartier din Constanța, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă beneficiază de accesibilitate decentă și este situată aproape de facilități esențiale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 150.000 euro, cu oferte care încep de la 125.000 euro și pot ajunge până la 255.000 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 66 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 456 euro, cu valori variind de la 343 euro/m² la 2.273 euro/m².
  • Accesibilitate: Zona Dacia este considerată mediu accesibilă comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie timp de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în această zonă.
  • Împrejurimi: Dacia beneficiază de o infrastructură decentă, dar nu sunt menționate facilități specifice în apropiere.

Dacia, Constanța, reprezintă o opțiune interesantă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având prețuri medii competitive și dimensiuni uniforme. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Dacia!