Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

296.700 €
1,150.00 € / mp

Teren intravilan 258 mp construibil + curte 80 ...

Capitol, Constanța

258 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

180.000 €
900 € / mp

TEREN | 200 MP | ULTRACENTRAL

Capitol, Constanța

200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

162.500 €
650 € / mp

Teren intravilan 250 mp de vanzare zona Capitol ...

Capitol, Constanța

250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

1.000.000 €
400 € / mp

Zona Campus, Teren intravilan de vanzare 2500mp ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

339.900 €
825 € / mp

CAMPUS TEREN 412 MP DESCHIDERE 17 ML AUTORIZATI ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

412 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

1.298.363 €
1.073.028 €
1,756.92 € / mp

Teren 739 mp cu vizibilitate excelentă la Bulev ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

739 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.200.000 €
480 € / mp

Teren intravilan 2500mp str Smaraldului - Campu ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

360.000 €
882.35 € / mp

Teren de 408 mp în zona Universită&#5 ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

408 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.573.000 €
993.68 € / mp

Teren universitate 1583mp

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

1.583 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

4.500.000 €
9,336.10 € / mp

Vanzare Teren unic construcții 4000 mp. Tomis N ...

City Park Mall, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

270.000 €
900 € / mp

300mp | DELFINARIU - ION RATIU | SCOALA 1

Delfinariu, Constanța

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

110.000 €
785.71 € / mp

Exclusivitate - Delfinariu - Teren cu casa batr ...

Delfinariu, Constanța

La ~5km distanță

140 mp
140 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

137.000 €
372.28 € / mp

Teren situat in zona Dacia - Scoala Spectrum

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

368 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 141.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
343.20 € / mp

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
354.86 € / mp

Teren de vanzare 2,818mp Constanta Strada B. P. ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

2.818 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

0 €

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

743 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

179.000 €
447.50 € / mp

TEREN 400 MP +PROIECT, ZONA DACIA

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

173.000 €
177.500 €
432.50 € / mp

TEREN CASA | DACIA | ZONA B.P. HASDEU

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

10.000.000 €
6,250.00 € / mp

Proiect Premium Unicat in Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

8.753 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

440.000 €
1,065.38 € / mp

EXCLUSIVITATE! TEREN UNICAT 413 MP ZONA FALEZA ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

413 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
807.86 € / mp

Exclusivitate - Faleza Nord - str. Unirii, tere ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

458 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă

700.000 €

Teren Intravilan Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă

700.000 €

Teren Intravilan Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

323 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

430.000 €
893.97 € / mp

Teren pe malul marii!!! Schimb cu diferenta!

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

700.000 €
608.17 € / mp

Teren Intravilan Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

1.151 mp
1.151 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

7.300.002 €
6.033.060 €
2,928.20 € / mp

Teren de vanzare locuinte colective - Plaja Rey ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

2.493 mp teren
Construcții