Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

105.000 €
165.62 € / mp

Teren de vanzare in Sopor Borhanci

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60.000 €
134.53 € / mp

Pamant in sopor Cluj Napoca

Sopor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

446 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

15.000 €
3.24 € / mp

Vand teren intravilan in Vanatori,langa Ciucea ...

Becaș, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.630 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

315.000 €
656.25 € / mp

Parcela Duplex Puz aprobat 480 m Romulus Ladea ...

Becaș, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

319.000 €
712.05 € / mp

Vand teren pentru casa

Calea Turzii, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

448 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

902.000 €
599.73 € / mp

VAND TEREN 1504mp + casa in Cluj-Napoca Strada ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.504 mp
1.504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.850 €
1.68 € / mp

Vand Teren Cartierul Zorilor - strada Prunilor

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
10

750 €
0.18 € / mp

Vand inchiriez teren pentu constructii in carti ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
8.33 € / mp

Teren Cabana Ocolis Alba langa rau de munte, 40 ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren Dealul Lombului

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

87.000 €
15 € / mp

Teren extravilan

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

145.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 5800 mp Cluj Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

276.000 €
60 € / mp

Teren extravilan 4600mp

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

16.801 €
3.91 € / mp

Teren extravilan, in cota actuala de 4300/5400, ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

93.500 €
55 € / mp

Teren 1700mp de vanzare Valea Seaca Popesti Bac ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
30.000 €
76.92 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

25.000 €
40.39 € / mp

Vand teren intravilan la 20 km de cluj

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

955.510 €
190 € / mp

Teren de vanzare in Cluj-Napoca zona Eta Boeriu ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

186.000 €
60 € / mp

Vand 2 terenuri in sat Valcele- Cluj

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

145.000 €
386.67 € / mp

Teren 375mp cu AUTORIZATIE CONSTRUCTIE-str. MAr ...

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
2

62.730 €
15 € / mp

teren Chinteni -Cluj

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.182 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

280.000 €
254.55 € / mp

De vanzare teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

240.000 €
80 € / mp

vand teren 3000 mp intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

100.000 €
50 € / mp

Vand Teren intravilan in Campenesti

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

56.000 €
105.86 € / mp

teren intravilan dezmir cluj, str. trandafirilo ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

529 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

76.000 €
200 € / mp

Vand teren Feleacu-Cluj-Napoca

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

6.300 €
3.60 € / mp

Teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
4

0 €

Vand teren intravilan + extravilan Corpadea, ju ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

310.752 €
48 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

84.000 €
35 € / mp

Vand teren

Exterior Vest, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren