Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

400.000 €
8,163.27 € / mp

Teren forestier compact, 39,42 ha, Cheia &#8211 ...

Cheia

49,2 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție

2 luni în urmă
6

107.500 €
25 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Cheia – 4.300 mp ...

Cheia

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

12.000 €
24 € / mp

Cheia - zona Valea Ardelei- la intrarea in stat ...

Cheia

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

30.000 €
90.91 € / mp

Teren , Cheia, str. Muzeului, 330 mp, 30000 E

Cheia

330 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

110.000 €
37.67 € / mp

Vanzare 2920 mp teren intravilan Cheia Prahova ...

Cheia

2.920 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

153.225 €
25 € / mp

Teren Intravilan Vama Buzaului 6129 mp

Vama Buzăului

La ~15km distanță

6.129 mp
6.129 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

22.800 €
8.44 € / mp

2 terenuri extravilane, Vama Buzaului,zona denu ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

2.702 mp
2.702 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

36.900 €
20.41 € / mp

De vanzare teren intravilan in loc. Buzaiel, ju ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

1.808 mp
1.808 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

117.900 €
25 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Vamă Buzăului

Vama Buzăului

La ~15km distanță

4.716 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

72.000 €
15 € / mp

Oportunitate de investitie

Vama Buzăului

La ~15km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

70.000 €
12.90 € / mp

Teren la poalele padurii,Buzaiel,Vama Buzaului, ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

5.425 mp
5.425 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

120.000 €
250.000 €
10 € / mp

Teren in muntii Ciucas– Locație de Vis cu PUZ A ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.600 €
8 € / mp

Teren casuta de vacanta Chirusca (Pirusca) la p ...

Vama Buzăului

La ~15km distanță

3.825 mp teren
f.s. 100 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

99.500 €
4.98 € / mp

Teren 20000 mp, sat Dalghiu, com Vama Buzaului

Dălghiu

La ~15km distanță

20.000 mp teren
f.s. 37 m
Agricol
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

0 €

Teren de / Maneciu Pamanteni

Măneciu

La ~15km distanță

1.815 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

36.820 €
10 € / mp

Vand Teren Intravilan Maneciu-Ungureni, Jud. Pr ...

Măneciu

La ~15km distanță

3.682 mp
3.682 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

57.000 €
57 € / mp

Teren Intravilan 1000MP | Cheia | Comision 0 |

Măneciu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

350.000 €
380.000 €
8,974.36 € / mp

VANZARE PADURE MANECIU -CHEIA, 40HA

Măneciu

La ~15km distanță

39,5 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție

1 săptămână în urmă
5

400.000 €
1.01 € / mp

Teren forestier compact, 39,42 ha, Cheia Maneci ...

Măneciu

La ~15km distanță

394.200 mp
394.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

89.000 €
28.21 € / mp

CHEIA

Măneciu-Ungureni

La ~15km distanță

3.155 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

27.880 €
31.365 €
8 € / mp

Oportunitate investitie teren – Cerașu, Prahov ...

Cerașu

La ~15km distanță

3.485 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
16

321.000 €
16.72 € / mp

Teren extravilan 19.200 mp DN1A Sacele, Bradet ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

19.200 mp
19.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

321.000 €
16.72 € / mp

Teren extravilan 19.200 mp – DN1A Săcele, Brăde ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

19.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

119.990 €
20.00 € / mp

Teren 6000mp Sacele -zona Brădet/ Intravilan/ C ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 119,990 € și 146.000 €
Agenție

10 luni în urmă
9

220.000 €
11 € / mp

teren in zona Bradet-Sacele

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

100.000 €
10 € / mp

Comision 0% | Teren 10,000mp Sacele / Strada Ba ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

25.000 €
2.50 € / mp

Comision 0 %! Teren 10,000 mp, front la DN1A, S ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

10.000 mp teren
f.s. 65.849998474121 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

56.250 €
15 € / mp

COMISION 0% Cumpărător | Teren intravilan 3.750 ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

3.750 mp teren
f.s. 102 m
Construcții
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

281.397 €
14.52 € / mp

Teren intravilan Sacele - Bradet cu deschidere ...

Brădet, Săcele

La ~15km distanță

19.380 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

108.000 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele, zona Babaru ...

Babarunca, Săcele

La ~20km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Cheia, Județul Prahova

Cheia, situată în inima munților Carpați, este o destinație populară pentru cei care caută liniște și natură. Această zonă oferă accesibilitate la trasee montane și peisaje pitorești, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau de vacanță. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Cheia, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 49.000 euro, cu oferte ce încep de la 12.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 110.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 38 euro, cu valori ce variază între 8 euro și 75 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Cheia reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în zone montane, cu prețuri accesibile și un peisaj natural deosebit. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Cheia?