Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

4 zile în urmă
3

64.800 €
12.96 € / mp

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Cetariu

5.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

70.850 €
13 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare, Cetariu, 5450mp

Cetariu

5.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

8.500 €
3.77 € / mp

Teren de vanzare in Cetariu, iesire directa la ...

Cetariu

2.252 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

29.800 €
19.87 € / mp

Teren intravilan Cetariu 1500 mp

Cetariu

1.500 mp teren
f.s. 16.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

29.184 €
24 € / mp

Parcele teren de vanzare in Cetariu, la 9 km de ...

Cetariu

1.216 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

134.140 €
20 € / mp

Teren intravilan view superb 6700 mp – oportuni ...

Cetariu

6.707 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

54.000 €
51.43 € / mp

Teren de vanzare cu fundatie si pivnita, Cetari ...

Cetariu

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

8.500 €
3.77 € / mp

Teren in Cetariu,iesire directa la lac,14 km de ...

Cetariu

2.252 mp
2.252 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

134.140 €
20 € / mp

Teren intravilan view superb 6700 mp oportunita ...

Cetariu

6.707 mp
6.707 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

51.000 €
24.09 € / mp

RECO. Teren intravilan de vanzare in Cetariu

Cetariu

2.117 mp
2.117 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

129.000 €
15 € / mp

DE VANZARE - Teren intravilan situat in satul T ...

Cetariu

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

24.800 €
47.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu dublu front Ceta ...

Cetariu

522 mp
522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.912 €
16 € / mp

Teren loc de casa in Sisterea, langa Oradea, dr ...

Cetariu

2.182 mp
2.182 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

100.000 €
2.89 € / mp

Vanzare teren extravilan, 34576 MP , Comuna Cet ...

Cetariu

34.576 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
3

38.000 €
12.49 € / mp

RECO Teren intravilan cu parau si padure in Uil ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

3.043 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

34.800 €
6 € / mp

Teren extravilan ca Investitie, 5800 mp, Uilea ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
7

85.000 €

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

f.s. 30 m

Agenție

1 lună în urmă
5

0 €

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

170.000 €
19.85 € / mp

Teren intravilan 8566 mp, Avantajos, Uileacu de ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

8.566 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

16.800 €
2.02 € / mp

Teren 8300 mp Extravilan Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

8.300 mp teren
f.s. 36 m
Extravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

35.990 €
15.37 € / mp

Teren 2.341 mp Uileacu de Munte front 26 ml la ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

2.341 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

28.000 €
3.86 € / mp

RECO Teren mare extravilan in Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

7.251 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

39.000 €
51.45 € / mp

RECO teren in zona Paleu

Paleu

La ~5km distanță

758 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

155.000 €
25.09 € / mp

RECO Teren intravilan in Paleu 6178mp

Paleu

La ~5km distanță

6.178 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

9 luni în urmă
3

29.500 €
31.500 €
54.63 € / mp

De vanzare teren intravilan 540 mp in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

540 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

9 luni în urmă
4

55.000 €
22 € / mp

RECO Teren intravilan in Paleu la doar 22euro/m ...

Paleu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

10 luni în urmă
3

48.600 €
47.41 € / mp

RECO Teren intravilan , Comuna Paleu , Bihor

Paleu

La ~5km distanță

1.025 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

10 luni în urmă
4

117.000 €
22.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

5.305 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

130.000 €
159.000 €
44.83 € / mp

RECO Teren intravilan Paleu 2900mp

Paleu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 54 m
Agenție

10 luni în urmă
4

49.100 €
70.14 € / mp

RECO, teren intravilan in Paleu

Paleu

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții